Gry 3d dla android

30.06.2017

Klasyczna w akcji! Tylko w ten sposób można powiedzieć o tej grze, ponieważ jest to kolejna wariacja na temat przeboju wszechczasów PAC-MAN jest jednak już w 3D i innych funkcji.

12.11.2015

Na androidzie pojawia się coraz więcej interesujących projektów, zwłaszcza z punktu widzenia podejścia do nich i realizacji. Dany projekt przedstawia sobą jedną z wielu interaktywnych historii. Oceńmy go!

17.01.2014

Witam wszystkich moich znajomych! Dzisiaj patrzymy na ciekawej gry zręcznościowej z pracowni Istom gry, Nyan Cat: podróż przestrzeń. Gra jest przedstawiona w postaci Rahner, gdzie Nyan Cat idzie do góry, zbierając monety i pokonując różne przeszkody. Jak powiedziałem, wszystko sposób można zbierać power-upy, które mogą być później wydane na poprawę lub zakupu w grze.

22.10.2013

Witam przyjaciół! A dziś, po ponad roku po pierwszej części, firma wprowadziła nową Madfinger zombishutera Martwy wyzwalania 2. Zacznijmy tle. Martwe wyzwalania - to strzelanka zombie. Oferując nam walczyć w obszarze zamkniętym, na zainfekowanych zombie, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby pozbyć się ciebie. Dynamiczny gameplaya, potężny Spec. Efekty są dobrze zaprojektowane lokalizacja - wszystko to niezapomniany dla trupów spust.

11.08.2013

Szczęśliwa gry Dinos zabierze Cię z powrotem do czasów, gdy nasza planeta była zamieszkana przez uroczych dinozaurów, które żyły w pokoju i harmonii z otaczającym światem, a oni nie mogą wymarły w ogóle? W każdym razie, jest to świetna okazja, aby poznać ich świat, co więcej, sami chętnie do spełnienia, a nie dlatego, że są głodni, ale tylko dlatego, że są szczęśliwi.

02.06.2013

Battle Of The Saints I jest pierwszą częścią gry, wykonane w 3D gatunku role-playing, która już gwarantuje pewną uwagę do jego osoby, ale są też inne kwestie, które nie zauważyłem, że jest to po prostu niemożliwe. Na początek jest to klasyczna gra, dzięki której będzie można uzyskać wrażenie, że grasz w coś starego i zaznajomieni z jednej strony, ale nowe i ciekawe na innych.

13.02.2013

Era grze Adventures 3D zaprasza do wzięcia udziału w niesamowitym Era przygody. Era - to nie jest czas, jest bardzo ładny i ciekawy dinozaura, który czeka, aby zacząć realizować plan wysunięty przez badania świata.

05.02.2013

Rolling Martwe gra nie jest przeznaczona dla dzieci lub osób o słabym poglądach, więc nie zrozum mnie źle - że zostali ostrzeżeni. Każda minuta gry będzie wypełnione chaosem, morderstwa i dużo krwi, więc jeśli nie lubisz widoku krwi i okrucieństwo jest przykry dla Ciebie, obawiam się, że jak ta gra też nie będzie działać, a cała reszta - zapraszamy!

27.01.2013

Solar gry Warfare to rodzaj strzelania laserowego, gdzie masz do sterowania statkiem kosmicznym i podróży do różnych światów, których wykonanie zachwyci każdego. Wypróbuj tę ekscytującą rozgrywkę i nie handel to dla wielu rówieśników.

21.01.2013

Stellar gra pustkę pozwoli Ci opanować trudną sztukę podróżowania w przestrzeni, i nieważne gwiaździste, okupacja jest bardzo uspokajający. Jak można się domyślić, że jesteś w kosmosie w całej okazałości z jego zagadek i tajemnic, cudów i niebezpieczeństw, aby zainstalować i cieszyć się!

13.01.2013

My Little gry Hero będzie można zanurzyć się w tętniące życiem i ekscytujące marzenia głównego bohatera - Billy Boy, który uporczywie próbuje uratować swojego najlepszego przyjaciela. Wyobraźnię dzieci, szczególnie, gdy taka sprzedaż będzie topią nikomu, nawet najbardziej cyniczny człowiek Android!

27.12.2012

Gry 3D X Waterman bardzo nietypowe, ponieważ jeden elementarny Gra zawiera 3 roli i form, w których trzeba odwiedzić, aby dotrzeć do celu. Zamieszkuje samo będzie w trójwymiarowym świecie Mario, gdzie twój wróg - diabeł!

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |