Warface: operacje globalne
0 (0)

Warface: operacje globalne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Warface: Global Operations to ciekawa strzelanka, w której musisz walczyć z przeciwnikami w formacie PvP lub współpracować z przyjaciółmi w bitwach w PvE.

Gracz będzie kontrolować odważnego wojownika, wykonując złożone misje od kierownictwa. Wygląd strzelca jest elastycznie dostosowywany, możesz wybrać dowolne cechy i wejść na pole bitwy w najlepszy możliwy sposób. Zbadaj dostępny sprzęt, ochronę żołnierza, minimalizacja obrażeń podczas ataków zależy od niego pod wieloma względami. Arsenał broni również podlega personalizacji: karabiny, strzelby, pistolety. Istnieje stosunkowo niewiele modeli broni, ale możliwość ulepszeń i dodania modułów pozwala włączyć wyobraźnię i skonfigurować oryginalne eksperymenty. Właściwe wykorzystanie umiejętności wojownika pozwala osiągnąć znaczące wyniki, a nawet stać się sławnym po wpadnięciu do tabeli liderów.

Początkujący i zapaleni strzelcy z łatwością znajdą przeciwników o wymaganym poziomie szkolenia. Użytkownicy nie są rozpieszczani nagrodami na początku. Konieczne jest wykonanie wielu zadań, aby zgromadzić znaczną ilość zasobów. A kiedy nadejdzie czas, aby wydać to, co zarobiłeś, przed wojownikiem otworzą się niesamowite możliwości. Format online zapewnia całkowitą nieprzewidywalność tego, co się dzieje. Mapy terenu są zadowolone z parametru równowagi, idealnie dostosowanego do formatu mobilnego. Wygodne jest wędrowanie po takich lokalizacjach dokładnie za pomocą ekranu mobilnego, dobrze znana gra komputerowa została przeniesiona na w pełni przystosowane smartfony.

Charakterystyczne cechy gry Warface: Global Operations:

  • strzelanki z perspektywy pierwszej osoby;
  • szeroki zakres modyfikacji broni;
  • dostosowanie wyglądu postaci;
  • fajny sprzęt;
  • przemyślane mapy lokalizacji.

Deweloper zwrócił dużą uwagę na projekt graficzny projektu. Na słabych smartfonach obraz jest uproszczony, dzięki czemu nie występują problemy z hamowaniem i wizualizacją. Właściciele mocniejszych urządzeń mogą cieszyć się spektakularnym wyglądem witryn, wysokim poziomem realistycznego wyświetlania. Przetestuj popularną rozgrywkę w zaktualizowanej wersji i czerp przyjemność z wysokiej dynamiki wydarzeń!


Reklama

Pobierz Warface: operacje globalne 2.0.0 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
• The long awaited PVE is finally in the game! Get your raid weapons and gear, gather a team of four and smash through enemy squads and dangerous bosses!
• Improved performance and bugfixes.
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (1718200)
Data umieszczenia 2020-09-20 04:56
rozmiar 90.87 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/08 10:24
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |