Kuźnia Bohaterów
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Heroes Forge to fantastyczna gra fabularna, w której oddział bohaterów wędruje przez lasy i lochy, oczyszcza terytoria z potworów i gromadzi siłę do bitew PvP na arenie.

Gracz musi zdecydować, który typ wojownika jest dla niego wygodniejszy do kontrolowania. Po wybraniu klasy możesz zacząć gromadzić drużynę i wzywać pomocnicze stworzenia. Fantastyczny świat był w niebezpieczeństwie, różne typy wrogów biegały w różnych miejscach. Konieczne jest bezwzględne eksterminowanie wszystkich nieznajomych, pozostawiając tylko siebie i swoich asystentów. Zniszczeni antagoniści zostawiają wysokiej jakości sprzęt, akcesoria o magicznych właściwościach i inne przedmioty, które mogą indywidualnie wzmocnić postacie i dodać mocy całej drużynie.

Bitwy turowe pozwalają pokazać wszystkie umiejętności strategiczne, aby pokazać, jak dobrze dowódca wchodzi w interakcje z totemami. Mając pełne zaufanie do przygotowania wojowników, możesz przejść do trybu automatycznej rozgrywki i nieco się zrelaksować, podczas gdy żołnierze walczą bezinteresownie. Przygotuj się na spotkanie ze szczególnie potężnymi bossami, pewnymi siebie i budzącymi grozę. Postacie te nie staną się najgorszym rozdziałem w historii, mając doświadczenie w walce, umożliwiając odblokowanie aren kolizji między zespołami prawdziwych użytkowników. Możesz także wypróbować tryb testowy, w którym każda akcja wiąże się ze zwiększonym ryzykiem.

Charakterystyczne cechy gry Heroes Forge:

  • stworzenie drużyny fajnych postaci;
  • wspaniała kolekcja bohaterów;
  • konfrontacja z oryginalnymi potworami;
  • otwarty teren i lochy;
  • Walka PvP z innymi użytkownikami.

Jakość projektu graficznego w projekcie jest niesamowita. Twórcy stworzyli kolorowe lokalizacje o specjalnej atmosferze, zanurzając użytkownika w świecie fantasy. Tłumy orków, potworów i ludzi wyglądają tam zupełnie naturalnie. Wyrafinowane cechy zewnętrzne bohaterów idealnie pasują do ogólnego stylu gry. Imponujący wybór bohaterów pozwala znaleźć najlepszych wojowników, którzy spełnią wszystkie prośby i życzenia dowódcy. Prezenty, nagrody i ulepszenia zapewniają niespotykane możliwości pompowania. Spotkania na arenie gwarantują dodatkową dawkę adrenaliny dla wszystkich fanów turowych bitew między różnymi rodzajami stworzeń!


Reklama

Pobierz Kuźnia Bohaterów 1.7.6 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
New inventory system. Performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.7.6 (49)
Data umieszczenia 2020-04-11 15:03
rozmiar 67.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/12 10:01
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |