Łowcy bohaterów
1.2 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Hero Hunters to fantastyczna strzelanka, w której musisz zbierać fajne postacie i przełączać się między nimi w trakcie walki z okrutnymi robotami.

Gracz musi znaleźć się w smutnej przyszłości, walki stały się rodzinną atmosferą metropolii. Walczący z robotami, przejmujący władzę światową. Dowódca musi zebrać drużynę złożoną z 5 postaci i wysłać ich na pierwszy plan. Każdy bohater ma specjalne umiejętności, na swój sposób wchodzi w interakcje z bronią. Konieczne jest zbadanie oddziałów okręgów, opracowanie idealnej strategii radzenia sobie z bezdusznymi antagonistami, biorąc pod uwagę dostępne możliwości. Pięciu żołnierzy nie powinno się zatrzymywać - rozszerzenie kolekcji pozwala wybrać, kogo wysłać na określoną bitwę.

Bojownicy o jasnym wyglądzie chętnie stawiają na centrum wydarzeń, ale tylko od dowódcy zależy, jak skutecznie będą w stanie działać. Zwycięstwa w strzelaninach prowadzą do odblokowywania bonusów i ulepszeń. Możesz ulepszać wyposażenie, trenować postacie, nadawać im nowe umiejętności. Broń zasługuje na podziw - modele natychmiast pokazują tempo rozwoju technologii i broni.

Oddział wędruje przez duże miasto, napotyka tłumy wrogów i uczestniczy w potyczkach. Opcja przełączania między totemami pozwala zmaksymalizować kontrolę nad sytuacją podczas walk. Jeśli chcesz osłabić tryb robota i bossa, wypróbuj bitwy PvP z żołnierzami innych dowódców. Sojusze są dostępne do wspólnego zwalczania zagrożeń na dużą skalę.

Cechy gry Hero Hunters:

  • bitwy drużynowe online i offline;
  • zbieranie wojowników;
  • różnorodność potężnych bohaterów;
  • aktualizacja umiejętności;
  • Duży arsenał futurystycznej broni.


Ponury scenariusz nie przeszkodził twórcom w tworzeniu kolorowych grafik i lokalizacji, których badanie jest bardzo uzależniające. Oryginalny wygląd myśliwców i fantastyczny sprzęt uzupełniają ogólny styl. Nastrój do walki poprawia melodia tła, ścieżka dźwiękowa nie pozwala oderwać uwagi od ekranu. Jasna strzelanka z efektami specjalnymi obiecuje wiele dynamicznych bitew i dużą dawkę adrenaliny!


Reklama

Pobierz Łowcy bohaterów 4.2 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Welcome to the Harbinger Update!
●New Hero: Harbinger, A Beekeeper with a few tricks up her sleeve.
●New Rare Skin for Hivemind! Kurta!
●New Kurtz Guaranteed Blitz event!
informacje ogólne
wersja 4.2 (140200000)
Data umieszczenia 2020-09-04 18:13
rozmiar 102.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/16 12:51
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |