HEAVEN TRAVEL
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra HEAVEN TRAVEL  to historia pełna magii, w której dziewczyna szuka zagadek z pamięcią, dokonuje odkryć, odkrywa niesamowite sekrety i próbuje uratować dużą letnią łąkę.

Główny bohater o niezwykłej nazwie Lofn budzi się pośrodku roślin zielnych. Rozumie niebezpieczeństwo zbliżających się wydarzeń, ale nie wie dokładnie, jakie jest ryzyko. Przygoda zaczyna się w odmierzonym tempie, w którym musisz dużo myśleć o życiu, analizować globalne cele i przeglądać główne priorytety danej osoby. Dziewczyna szuka fragmentów pamięci, aby zachować specjalne drzewo, które kryje wiele tajemnic. W magicznej przestrzeni będzie dużo komunikować się z animowanymi i nieożywionymi postaciami, otrzymywać porady i porady.

Podczas podróży musisz również poszukać specjalnych pamiątek, a następnie wybrać sposób ich użycia z kilku dostępnych opcji. Ciemnym siłom udało się użyć ich złej magii, czary pomogą je usunąć. Ale przy magii należy działać wyjątkowo ostrożnie, aby nie uwzględnić jej odwrotnego efektu. Kilka historii nagle się przenika, tworząc jedną, bardzo zagmatwaną legendę. Tylko dokładne przestudiowanie dodatkowych informacji pomoże zrozumieć te dziczy. Deweloperzy oferują spojrzenie na misję każdej osoby z innej perspektywy.

Charakterystyczne cechy gry HEAVEN TRAVEL:

  • ocalenie drzewa pamięci i magicznej letniej łąki;
  • spotkanie ze słodkimi bohaterami;
  • wykorzystanie różnych pamiątek do wykonania zadań;
  • rzucanie ciemnych zaklęć;
  • nieoczekiwane zwroty akcji.

Atmosfera spokoju odróżnia grę od innych projektów. Miękka melodia i ręcznie rysowana grafika pomagają zanurzyć się w bajecznej przestrzeni i na chwilę zapomnieć o tym, co dzieje się poza ekranem. Fabuła jest fascynująca, dziewczyna regularnie uczy się nowych tajemnic w celu dodania kompletnej historii z fragmentów. Korzystanie z pamiątek i wybór dalszych działań wpływa na rozwój sytuacji. Pozwól się oderwać od codziennego zgiełku, spójrz na świat z innej perspektywy i pomóż totemu wykonać zadanie na dużą skalę.


Reklama

Pobierz HEAVEN TRAVEL 2.20 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Stablize "Watch Ads"
Fixing Game Text
Vietnamese is now one of the officially translated languages
informacje ogólne
wersja 2.20 (270)
Data umieszczenia 2020-09-12 11:58
rozmiar 88.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/21 12:33
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |