Wyostrz Ostrze
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Sharpen Blade  to ciekawa, codzienna gra, w której musisz wykonać wiele modeli broni o ostrych krawędziach, a następnie przetestować ich jakość na jedzeniu, papierowych kubkach, cegłach i innych elementach.

Gracz tworzy obiekty tnące na określonych polach, próbując całkowicie powtórzyć formę zaproponowaną w górnym panelu. Konieczna jest praca z rodzajem maszyny. Wyświetla tylko główną dyszę, która usuwa nadmiar strefy metalowej. Ostrożnie przenieś przyszły produkt na maszynę i usuń niepotrzebne części. Każda dysza ma swój własny kształt. Kiedy pojawia się na ekranie, specjalne podświetlenie pokazuje, co należy wyciąć w danym momencie. Warto postępować tak ostrożnie, jak to możliwe, aby nie zepsuć zimnej broni dodatkowym nacięciem lub zakrzywioną linią.

Po zakończeniu pracy nad tworzeniem formularza krawędzie są wyostrzane i dodawany jest wygodny uchwyt, który idealnie pasuje do szablonu. Następnie przychodzi czas na przetestowanie ukończonej instancji. Na początkowym poziomie przed graczem pojawia się gracz z hamburgerem, szklanką coli i czymś innym. Wystarczy jedno zaklęcie uderzające nożem lub sztyletem, aby część jedzenia rozproszyć na małe kawałki. Po teście możesz zdobyć nagrodę finansową, a następnie wydać ją na ulepszenie różnych opcji. Wydawanie pieniędzy od razu nie jest zalecane; znaczne oszczędności pozwalają odblokować więcej interesujących żetonów. Alternatywnie, zamiast standardowych hamburgerów, możesz otwierać cegły i wykonywać bardziej skuteczne testy.

Charakterystyczne cechy gry Sharpen Blade:

  • tworzenie różnych noży i mieczy;
  • praca z różnymi częściami na maszynie;
  • ostrzenie części tnącej;
  • testowanie gotowych produktów;
  • zdobywanie waluty za ukończenie poziomów.

Minimalistyczny symulator ma solidne tło i łatwe do zrozumienia zadania. Ich rozwiązywanie staje się trudniejsze wraz ze wzrostem poziomu. Krzywy sztylet lub miecz jest bezużyteczny; nie można za niego zdobyć przyzwoitych pieniędzy. Ważne jest, aby uzbroić się w cierpliwość i ostrożnie pracować, aby było mniej błędów i niedociągnięć. Niezły timekiller pozwala skupić się na zadaniu i opanować umiejętność tworzenia różnych narzędzi skrawających. Zostań mistrzem i zrób najlepszą kolekcję noży, toporów i innych przedmiotów, które pozwolą ci się bronić i atakować w razie potrzeby.


Reklama

Pobierz Wyostrz Ostrze 1.23.0 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
-New icon;
-New levels added;
Have fun!
informacje ogólne
wersja 1.23.0 (23)
Data umieszczenia 2020-08-31 12:46
rozmiar 29.88 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/22 12:19
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |