Gra w kości
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Grając w gry w kości  - jest to interesujący projekt stacjonarny, który zbuduje strategię kolei rzucić kostką i uczynić ruchy sprzeciwiać prawdziwych graczy.

Użytkownicy stawiają zakłady i po rzuceniu kośćmi przesuwają swoje postacie przez place miasta. Ruchowi może towarzyszyć użycie dodatkowych sił. Każdy gracz w dolnej części ekranu pokazuje karty z różnymi akcjami, dodatnimi lub ujemnymi. Konieczne jest opracowanie strategii, w której niedrogie mapy pozwolą ci zdobywać bardziej konwencjonalne terytoria, jednocześnie osłabiając przeciwników. Istnieją kwadraty, które automatycznie powodują problemy, powodując pomijanie ruchów.

Sytuacja zależy częściowo od szczęścia, ponieważ nie można przewidzieć z góry, które liczby spadną na kości. Potrzebna będzie jednak także umiejętność planowania i opracowywania ruchów. Głównym zadaniem jest stworzenie warunków do bankructwa przeciwnika. Musisz iść szybko, myślenie zajmuje 16 sekund. Jeśli wejdziesz do klatki z niczyją własnością, możesz natychmiast wszystko zawłaszczyć, w komórkach innych ludzi będziesz musiał uiścić opłatę. Gdy środki na opłacenie podatków nie są wystarczające, użytkownik ogłasza bankructwo.

Charakterystyczne cechy gry Gra w kości:

  • zdobywanie placów miasta;
  • karty z fajnymi zdolnościami;
  • Unikanie obszarów niebezpiecznych (więzienie itp.);
  • możliwość okradania przeciwników;
  • turnieje i bonusy.

Istnieje tryb dla fanów jednej gry z 1 lub 2 przeciwnikami. Możesz także zorganizować mecz 2 na 2, połączyć siły ze znajomym lub znaleźć sojusznika online. Specjalny czat pozwala wyszukiwać podobnie myślących ludzi, omawiać plany i po prostu rozmawiać z przyjemnością. Udział w cotygodniowych turniejach daje możliwość zdobycia nowego doświadczenia, wyrażenia siebie, zobaczenia i analizy pomysłów i działań użytkowników z całego świata. Przydatne nagrody będą motywacją do dalszej poprawy.

W sumie stworzono ponad 150 umiejętności, które otwierają dostęp do niesamowitych kombinacji. Grafika w stylu anime wygląda przyzwoicie, twórcy projektu nie szczędzili wysiłków na rzecz wysokiej jakości wizualizacji tego, co dzieje się na stole do gier. Sprawdź swoje szczęście i pokaż talent prawdziwego stratega!


Reklama

Pobierz Gra w kości 3.10 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
▶ Midas vs. The Resistance 『New Map: Midas Secret Base』
▶ A chance to get tons of rewards 『Duelist Pass』
▶ A thrilling competition 『Faction Clash』
informacje ogólne
wersja 3.10 (110)
Data umieszczenia 2020-08-20 10:24
rozmiar 52.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/28 09:52
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |