Mask Up
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Mask Up  to dwuwymiarowa gra akcji , w której musisz podróżować przez losowo generowaną przestrzeń, zmieniać kształt ciała, poznawać tajemnice, neutralizować wrogów. Czy zauważyłeś tutaj analogię do filmu „Maska”?

Żółty płynny znak nosi maskę i zaczyna czołgać się do przodu. Początkowo wygląda jak ślimak i łatwo się wygina, dostosowuje grubość. Wiele kapsułek jest rozproszonych po całym terytorium, których gromadzenie zwiększa poziom płynu w organizmie. Wielka strzałka po lewej stronie ekranu pokazuje objętość cennej substancji. Widoczne obiekty można przesuwać bez gwałtownych ruchów lub skoków. Szybki skok pozwala także zniszczyć kruche przeszkody.

W zderzeniu z psami, astronautami lub innymi wrogami pilna jest walka, antagoniści kategorycznie przeciwstawiają się dalszemu przemieszczaniu się bohatera przez terytorium. Uważaj na ataki, strzały, ugryzienia i inne działania przeciwników. Każda rana prowadzi do utraty żółtej substancji. Ślimak może natychmiast przybrać formę pięści i zabić wroga. Zniszczony pojedynczy pozostawia po sobie kapsułki, a jeśli zbierzesz ich dużo, możesz zmienić się w szczupłe stworzenie z rękami i nogami. Następny poziom to przekształcenie w pitching. Strzałka po lewej stronie pokazuje zmiany.

Cechy gry Mask Up:

  • spacer w tajemniczym bunkrze;
  • losowe umieszczanie obiektów;
  • skrzynie ważnego płynu;
  • zmiana kształtu wizualnego bohatera;
  • Walcz z przeciwnikami, aby przejść do przodu.

Korekta konturu jest wykonywana szybko w obu kierunkach. Jeśli wrogowi często udaje się zranić bohatera, szybko przetoczy się z rzutu z powrotem na ślimak, tylko maska ​​pozostanie na miejscu. Stan początkowy jest niebezpieczny, ponieważ niewielkie uszkodzenia mogą doprowadzić do końca sesji. Będzie musiał przejść przez zupełnie inną historię, obiekty zostaną ułożone w innej kolejności, przeciwnicy będą się chować w innych miejscach.

Platformówka cieszy się łatwością kontroli i niestandardowymi warunkami zadania. Strefa treningowa pozwala wypróbować kontrolę nad każdym wyglądem. Zamiast aktywnych antagonistów, duże pluszowe misie siedzą na stronie testowej. Spróbuj posunąć się jak najdalej i rozwiązać niesamowity sekret!


Reklama

Pobierz Mask Up 3.1.0 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Changes in 3.1:
* Added turkish translation
* Balance: increased shop appearance, adjusted shop prices
* Bug fixes
informacje ogólne
wersja 3.1.0 (14)
Data umieszczenia 2020-08-21 10:18
rozmiar 32.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_DEVICE_ADMIN

BIND_DEVICE_ADMIN

usuwanie wszystkich danych aplikacji z pamięci podręcznej

Pozwala aplikacji na zwolnienie pamięci urządzenia przez usunięcie plików w katalogach pamięci podręcznej innych aplikacji. Może to spowodować wolniejsze uruchamianie się innych aplikacji, bo muszą one ponownie pobrać dane.

Wyczyść dane użytkownika.

CLEAR_APP_USER_DATA

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Rouli corp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/01 12:08
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |