Sky Block
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Sky Blok  - twórczy vyzhivalka w którym chcesz przedłużyć swój pobyt na wyspie, kontakt z różnymi postaciami i ukończenie ciekawych zadań.

Totem gracza wchodzi na wyspę pikseli, sprawdza ją i zaczyna wyposażać terytorium. Cudowny moment na włączenie wyobraźni, wdrożenie innowacyjnych pomysłów. Możesz zbudować całe imperium, przemyśleć algorytm umieszczania różnych budynków, ustalić mechanizmy wydobywania zasobów z jelit. Znalezione skarby mogą zminimalizować ograniczenia i korzystać ze wszystkich odblokowanych opcji. Przedmioty do gry można łatwo sprzedawać i kupować, w specjalnym sklepie zawsze jest wiele fajnych ofert.

Podczas eksploracji jaskiń postać z pewnością spotka potwory, chociaż czary zła okresowo chodzą w bardziej znanych miejscach. Bossowie również nie tracą szansy na wydalenie nowego gościa. Ważną częścią przygody są bitwy z potworami.

W Internecie możesz wchodzić w interakcje z innymi bohaterami, wspólnie budować infrastrukturę, rozwiązywać problemy. Dozwolone jest zapraszanie użytkowników na ich tereny lub odwiedzanie obcych krajów. Po połączeniu z przyjacielem wszystkie zadania rozwiązują się szybciej, ale pojawienie się nieznanego gracza na świecie gwarantuje również ciekawe wrażenia i być może nawiązanie nowej przyjaźni. W trybie offline musisz sam poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, jednak decyzje nie muszą być zgłaszane nieznajomym.

Charakterystyczne cechy gry Sky Block:

  • tworzenie wysp i budowanie na nich obiektów;
  • eksploracja otoczenia;
  • wydobycie cennych zasobów;
  • zaproszenie innych użytkowników do ich ziem;
  • Tryby PvE i PvP.

Deweloper proponuje, aby uznać świat za zestaw wysp, na których trudno jest przetrwać, ale jest prawdziwy. Sześcienna grafika dodaje retro historii do historii. Główną misję można postrzegać jako niebezpieczną misję o wysokim ryzyku lub zabawną przygodę, która przynosi frajdę. W piaskownicy gracz określa strategię i decyduje o losie powierzonego mu małego świata. Ciesz się pięknym interfejsem i przyjemnym tłem muzycznym podczas przetrwania w nietypowych sześciennych przestrzeniach.


Reklama

Pobierz Sky Block 1.9.1 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
What's new in 1.9.1
1.Game optimizated
informacje ogólne
wersja 1.9.1 (3227)
Data umieszczenia 2020-09-20 05:03
rozmiar 71.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/04 13:01
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |