Meowar
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Meowar  to gra strategiczna oparta na kotach, w której żołnierze władający magią unifikacji walczą ze zwierzętami zombie zakażonymi nieznaną chorobą.

W świecie kotów nagle pojawiła się poważna dolegliwość, zmieniająca przyjazne zwierzęta w krwiożercze zombie. Jak sobie z nimi radzić jest niezrozumiała, wcześniejsza łaska i spokój panowały na tych ziemiach, nikt nie myślał o wojnach. Zniknęła duża liczba wiosek, chodzący umarli zaczęli wędrować wszędzie. Śmiałe ogony zebrali się i poprosili wyższe siły, by nauczyły ich sztuki walki. Prośba została wysłuchana, ci, którzy pytali, stali się stromymi żołnierzami i otrzymali jako bonus magiczną opcję połączenia.

Kleryk, Łowca i Wojownik mogą tworzyć trzy hybrydowe postacie łączące różne umiejętności. Każda osobowość hybrydowa ma 5 poziomów poprawy. Wyszkoleni wojownicy biorą udział w bitwach i ciężko pracują, aby bronić obszarów, na które choroba jeszcze nie wkroczyła. Nieumarli są regularnie ulepszani, demonstrując nowe umiejętności w atakach. Najgorsze jest stały wzrost liczby zainfekowanych stworzeń. Bohaterowie muszą dostosować się do nowych warunków i zaostrzyć metody przeciwstawiania się antagonistom.

Charakterystyczne cechy gry Meowar:

  • walczący z wojownikami z chodzącymi trupami;
  • trzy typy żołnierzy, trzy opcje ich łączenia;
  • do 5 poziomów aktualizacji;
  • różnorodność dostępnych klas;
  • zbawienie cywilizacji kotów.

Z 11 klas postaci możesz tworzyć armie z nastawieniem w dowolnym kierunku. Łucznicy, szamani, magicy, uzdrowiciele, władcy mieczy, mnisi i inni bohaterowie są gotowi do obrony cywilizacji. System łączenia gatunków pozwala łączyć wojowników bezpośrednio w trakcie bitwy. W dolnej części ekranu wyświetlane są karty z dostępnymi kotami, tam można również zobaczyć wyniki połączeń.

Łatwa fabuła i jasne zadanie umożliwiają szybką nawigację i rozpoczęcie bitew. Zgodnie ze standardowym algorytmem zombie zbliżają się falami, musisz zbliżyć się do wrogów i zaatakować. Przygotuj się na odpowiedź i spróbuj zbudować siłę totemów. Koty muszą odzyskać spokojną aurę i zdolność po prostu cieszyć się swoim ideałem!


Reklama

Pobierz Meowar 0.3.6 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
V0.3.6:
- Fix freeze bugs and some other minor bugs.
- Add the Vietnamese language.
informacje ogólne
wersja 0.3.6 (200037)
Data umieszczenia 2020-05-06 10:40
rozmiar 61.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zadzwoń do AccountAuthenticators.

ACCOUNT_MANAGER

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/07 12:39
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |