KUBOOM ARCADE
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra KUBOOM ARCADE  to wciągająca strzelanka online, w której musisz niszczyć wrogów bronią palną, uważaj na ataki wroga.

Na początku dla nowej strzelanki wskazywany jest pożądany alias. Przeprowadzane jest minimalne dostosowywanie totemu, wybierane są wygodne bronie. Następnie możesz określić tryb rozgrywki i przejść do lokalizacji. Są wielkie bitwy klanowe, tryb dla jednego gracza, szybkie bitwy. Przegląd z góry pozwala zobaczyć siebie i innych bohaterów znajdujących się w tej samej części mapy. Towarzysze są podświetleni w niebieskim kółku, przeciwnicy - w kolorze czerwonym, a sama postać ma zielony znak, aby nie zgubić się wśród przyjaciół lub nieznajomych. Śmierć nie jest powodem do opuszczenia lokacji, strzelec wskrzesza w tym samym miejscu i kontynuuje bitwę, chociaż liczba ofiar wroga wzrośnie.

Po zakończeniu bitwy wyświetlana jest tabela wskazująca wyniki każdego uczestnika. Rejestrowana jest liczba ich własnych śmierci i zabójstw. Jeśli zostaną osiągnięte znaczące wyniki, możesz liczyć na nagrodę pieniężną i inne nagrody. Zysk finansowy pozwala ulepszać, ulepszać sprzęt, doskonalić różne umiejętności. Szczególną uwagę przywiązuje się do broni - ponad 50 pistoletów jest dostrojonych za pomocą celowników, laserów, kompensatorów. Każdy model wystrzału można zmienić nie do poznania, potrzebujesz tylko odrobiny wyobraźni i kompetentnego podejścia.

Charakterystyczne cechy gry KUBOOM ARCADE:

  • strzelanie do bohaterów innych graczy w czasie rzeczywistym;
  • rozwój umiejętności postaci;
  • imponujący arsenał broni;
  • opcja zmartwychwstania ze zwrotem;
  • formaty zespołowe i pojedyncze.

Deweloper stworzył przyzwoity projekt graficzny i starannie pracował nad kartami. Jest gdzie się schować, ale jest też wystarczająco dużo otwartej przestrzeni, to nie będzie działać przez długi czas. System ocen wyróżnia najlepszych użytkowników i pokazuje słabszym, do których należy dążyć. Dynamiczna strzelanka wciągająca, odrywająca się od szarego codziennego życia. Kolorowe lokalizacje świetnie wyglądają na ekranie smartfona, ale cały projekt zajmuje stosunkowo mało miejsca, więc nie musisz się martwić o pobieranie niepotrzebnych informacji. Pokaż strzelcom z całego świata, którzy zasługują na palmę w celowym niszczeniu wrogów!


Reklama

Pobierz KUBOOM ARCADE 0.1 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Battle Royale!
informacje ogólne
wersja 0.1 (104)
Data umieszczenia 2020-09-12 12:08
rozmiar 73.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/15 11:58
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |