Zombie Survival
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Zombie Survival  to apokaliptyczna strzelanka, w której musisz walczyć z potworami zombie w ciągu dnia i rozbić obóz, aby zapewnić sobie spokojny sen.

Historia zaczyna się banalnie: eksperymenty z podejrzanymi lekami prowadzą do całkowitej infekcji populacji wcześniej niezidentyfikowaną dolegliwością. Ankiety ludzi zamieniają się w zombie i niszczą wszystko dookoła, przynosząc koniec świata. Gracz totemu w cudowny sposób udaje mu się przeżyć, teraz musi dostosować się do nowych warunków życia. W ciągu dnia możesz uzupełniać zapasy zasobów, ale w trakcie spotkania spotkasz się z masami różnego rodzaju antagonistów. Na widok potencjalnej ofiary stają się bardziej aktywni i zaczynają przenosić się bezpośrednio do głównej postaci.

Zadaniem użytkownika jest celowanie w głowę wroga i strzelanie dokładnie, starając się unikać zmniejszenia odległości między osobą a chodzącym trupem. Podczas strzelania należy stać w miejscu, nie ma możliwości wykonania myślników. Jeśli udało ci się poradzić sobie z falą przeciwników - możesz iść dalej, dokładnie do momentu spotkania się z następującymi wrogami. Po zniszczeniu kilku fal poziom zostaje ukończony, wojownik otrzymuje bonusy za ukończenie misji. Nagrody są wydawane na ulepszanie broni, podnoszenie umiejętności i ulepszanie innych ważnych parametrów.

Funkcje gry Zombie Survival:

  • celowane strzelanie do chodzących trupów;
  • wiele odmian przeciwników;
  • budowa i ochrona podstawy;
  • pięćdziesiąt rodzajów broni;
  • zasoby do aktualizacji.

Po zachodzie słońca wędrowanie po terytoriach jest niebezpieczne, lepiej zamknąć się w bazie, wzmocnić ją i poczekać do następnego ranka. Ciekawe lokacje, bitwy na otwartych przestrzeniach i wewnątrz znajdują się w piechocie. Nieumarli mogą powstawać z dowolnego kierunku i dosłownie spadać z sufitu przed nosem ocalałego. Gdy wróg jest zbyt blisko, rozpoczyna walkę i zadaje obrażenia zdrowiu postaci. Opanowane posiadanie broni nie jest powodem do zaniedbywania walki wręcz, rezerwa zdrowia jest ograniczona, a zestaw pierwszej pomocy ma również ograniczenia. Trenuj swoje umiejętności strzelania, pokaż zwinność i szybkość reakcji, buduj własną strategię przetrwania wśród nieumarłych!


Reklama

Pobierz Zombie Survival 1.11.2 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
What's New 1.11.2
- New event: Zombie Hunting Challenge (begins 22nd September, 2020).
- Adjustment of some impossible missions.
- Lower gold cost for building upgrades.
- Critical bug fixes.

Have feedbacks? Let us know at https://fb.com/ZombieSurvival.VNG
informacje ogólne
wersja 1.11.2 (111029563)
Data umieszczenia 2020-09-16 14:21
rozmiar 96.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/18 12:29
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |