Fashion Empire: Boutique-Sim
0 (0)

Fashion Empire: Boutique-Sim

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Fashion Empire Boutique-Sim gra  jest symulatorem chłodny, w którym trzeba zarządzać butik, udekorować pokój i oferują swoim klientom luksusowe stroje.

Główny bohater z dzieciństwa uwielbiał modę. Marzyła o stworzeniu strojów, które zachwycą publiczność podczas światowej klasy wydarzeń mody. Teraz małymi krokami należy przejść do realizacji planu. Inwestorka zgodziła się zainwestować w biznes obiecującego projektanta mody, dlatego zostaje otwarty pierwszy butik, w którego zasięgu jest na razie tylko różowa sukienka. Ten strój został natychmiast doceniony przez fashionistek i zaczął kupować.

Pierwszy zysk zmotywował bohaterkę do rozwoju. Skromny projekt sklepu poprawił się, stał się bardziej jak punkt sprzedaży luksusowej odzieży. Oprócz elementów dekoracyjnych pojawiają się nowe regały, parawany i inne meble. Wszystko może być ustawione według własnego uznania. Później dostępne są inne stroje, buty, akcesoria, kosmetyki. Napływ klientów zmusił mnie do myślenia o rekrutacji pracowników. Osoby ubiegające się o różne wolne miejsca pracy mają swoje własne historie, konieczne jest znalezienie podejścia do każdej zainteresowanej postaci i uzgodnienie wzajemnie korzystnych warunków pracy.

Charakterystyczne cechy Fashion Empire:

  • zarządzanie punktami sprzedaży;
  • odblokowywanie nowych ubrań;
  • wyjazdy na imprezy związane z modą;
  • ustawienie wnętrza butiku;
  • fascynujące zadania.

Jeśli możesz stale zwiększać zyski i pozostawiać zadowolonych klientów, po pewnym czasie możesz liczyć na ekspansję w Las Vegas i innych miastach. Zapoznanie się z wpływowymi i znanymi ludźmi w świecie mody pomoże podbić rynki, zyskać reputację najlepszego projektanta mody i sprawić, że osoby aspirujące zaczekają na kolejne kolekcje. Następnie będzie można konkurować z innymi projektantami online.

Projekt ma kilka trybów, możesz uczestniczyć w zadaniach w różnych częściach planety lub przejść przez pewną historię, poznać szczegóły, w zależności od twojego nastroju. Grafika tutaj nie jest zbyt dobra, ale skrypty z pewnością zadowolą dziewczynę. Światowa moda czeka na pojawienie się nowej gwiazdy ze świeżymi i błyskotliwymi pomysłami. Spróbuj podbić wszystkie wybiegi!


Reklama

Pobierz Fashion Empire: Boutique-Sim 2.92.6 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Hi Fashionistas

Are you ready for this Super Update??
Ready to unleash the Style-Maven in you?

It's time for a fresh new, exciting look to reinvigorate your styling experience!

'What's New'

-NEW NEW NEW
Revamped Sparkling new look to our San Francisco Boutique!
- New Pin feature for quests!
- New Pause feature in dress-up!
- More video ads!
- Bug fixes!
- Performance Improvements!

Have Fun Fashionistas!

Your FE Team
informacje ogólne
wersja 2.92.6 (195)
Data umieszczenia 2020-08-30 11:17
rozmiar 101.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Frenzoo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/27 12:04
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |