Prison Empire Tycoon
0 (0)

Prison Empire Tycoon

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Prison Empire Tycoon  to ciekawy program do klikania, w którym musisz zbudować infrastrukturę więzienną, edukować więźniów i czerpać zyski z działalności.

Gracz dostaje pozycję kierownika w małej instytucji więziennej. W tej pozycji będziesz musiał podjąć wiele trudnych decyzji, rozwój historii zależy od każdej wybranej opcji. Skuteczne rozwiązania pozwolą Ci zarobić dodatkowe pieniądze. Na dalsze ulepszenia potrzebne będą pieniądze, warto dokładnie przeanalizować ewentualne koszty. Rozszerzenie wymaga zatrudnienia nowych pracowników i zapewnienia odpowiedniego formatu pracy. Oprócz działu administracyjnego będziesz musiał dbać o strażników i nadzorców. Zapewnij im wysokiej jakości sprzęt, daj przyzwoitą motywację do pracy.

Poziom bezpieczeństwa budynków na etapie rozruchu jest bardzo niski. Konieczne jest ulepszenie każdego elementu konstrukcji, stopniowe rozszerzanie bazy, tworzenie idealnych warunków dla utrzymania niebezpiecznych przestępców. W więzieniach można poprawić wentylację, w stołówkach menu można dostosować do potrzeb i pragnień więźniów. Na otwartym terenie zaleca się utworzenie boiska sportowego.

Przestępcy - kontyngent jest złożony, ale każda postać może ponownie rozważyć swoje poglądy, jeśli stworzysz odpowiednią atmosferę. Ponowne wykształcenie ludzi i nawiązanie z nimi kontaktu są obowiązkowe dla szefa więzienia. Należy wziąć pod uwagę charakter i cechy osób niebezpiecznych, aby zapobiec zamieszkom i zamieszkom.

Charakterystyczne cechy gry Prison Empire Tycoon:

  • zarządzanie więzieniem, jego modernizacja;
  • tworzenie wygodnych warunków dla więźniów;
  • zapobieganie ucieczkom i powstaniom;
  • zatrudnienie wykwalifikowanego personelu;
  • korekta percepcji tych, którzy są za kratkami.

Dzięki standardowej mechanice przyzwyczajenie się do gry jest dość łatwe. Duża liczba nagród i nagród pozwala skupić się na rozwoju prywatnej organizacji więziennej. Asystenci regularnie wyświetlają monity tekstowe i określają, jakich działań należy unikać. Dzięki częstemu podejmowaniu decyzji możesz wpływać na fabułę warunkową, niezależnie wybierać tempo rozwoju projektu. Spraw, aby powierzone ci więzienie było wzorowe!


Reklama

Prison Empire Tycoon dla Adcom A-400i

Wszystkie aplikacje Codigames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/09 10:29
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |