Stickman Party Istnieje
0 (0)

Stickman Party Istnieje

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Projekt Stickman Party  to zestaw zabawnych minigier, w których może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie 4 użytkowników, współdziałając ze sobą na ekranie jednego gadżetu.

Krótkie misje pomagają dobrze się bawić, nie zagłębiając się w fabułę lub długie wyjaśnienie poprzednich wydarzeń. Firma Playmax Game Studio oferuje ucieczkę przed duchami, zawody z kosiarkami, bitwy sportowe na boisku piłkarskim. Są też przejażdżki mikro samochodami, bitwy na czołgach i ponad 20 innych ciekawych sposobów spędzania czasu. Postać może zdobyć elementy motywacyjne do wykonania niezbędnych działań, a następnie zdobyć fajne skórki. Warto również zwrócić uwagę na zwiększenie możliwości totemu.

Jeśli chcesz sam cieszyć się grą - wypróbuj tryb dla jednego gracza, w którym sztuczni rywale zapewniają sztuczną inteligencję. Gdy w pobliżu znajduje się krewny, kumpel lub inny potencjalny przeciwnik - zaoferuj mu pojedynek na jednej z mini-fabuł. Trzy lub cztery będą bardziej interesujące: dodatkowe urządzenia nie są potrzebne, jedno wystarczy dla lokalnego multiplayer. Pełne wdrożenie wszystkich procesów jest możliwe bez połączenia z siecią; posiadanie połączenia z Internetem nie jest konieczne.

Cechy gry Stickman Party:

  • rozgrywka jedno- lub wieloosobowa;
  • trzy tuziny mini-gier;
  • ulepszenie poziomu postaci;
  • przyjmowanie monet w formie nagrody;
  • dostosowanie oddziału.

Korzystanie z jednego ekranu jednocześnie przez kilka osób wymaga dostosowania sposobu wyświetlania danych. Wynik i minutnik są wyświetlane na ekranie w lustrzanym odbiciu z różnych stron. Dzięki temu wszyscy widzą informacje w warunkowym dolnym panelu. Użytkownicy siedzący naprzeciwko siebie mogą wygodnie usiąść i uważnie monitorować bitwy w grze.

Projekt cieszy się intuicyjną kontrolą, wszystkie czynności wykonywane są jednym kliknięciem. Grafika nie ma imponujących efektów specjalnych, ale tandem kolorowych kolorów i dynamicznych wydarzeń zapewnia dobrą wizualizację tego, co się dzieje. Deweloper obiecuje dodać nowe misje i mile zaskoczyć w przyszłości. W przypadku dowolnej liczby graczy gwarantowany jest ładunek doskonałego nastroju!


Reklama

Pobierz Stickman Party Istnieje 1.9.6.2 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
- Fixed bots movement in adventure mode
informacje ogólne
wersja 1.9.6.2 (39)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:05
rozmiar 32.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/11 12:02
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |