Smiling-X 2: The Resistance survival in metro
0 (0)

Smiling-X 2: The Resistance survival in metro

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Uśmiechnięty-X 2: Odporność na przetrwanie w metrze grze jest horror lub horror (jak chcesz) na Android, wydarzenia które są do pewnego stopnia kontynuacją Uśmiechnięta-X Corp: Ucieczka z grozy Studio gry, który został wprowadzony przez programistów za niecały rok z powrotem i udało się zebrać ponad milion pobrań.

Przygotowałem grę w studiu IndieFist, która zrobiła pierwszą część, ale generalnie w tej chwili jest to ich trzecia gra. Nawiasem mówiąc, wszystkie trzy gry należą do gatunku horrorów, a dwie wcześniej wydane gry z łatwością przekroczyły milion pobrań, a to bardzo dobry wynik dla tego gatunku.


Ponieważ gry są raczej ściśle powiązane z fabułą (według twórców), początkowo założyliśmy, że bez eksploracji świata pierwszej części, nie ma sensu uruchamiać nowego produktu, jednak po przestudiowaniu procesu gry doszliśmy do wniosku, że można się bez niego obejść, po prostu nie rozumiem niektórych punktów i możliwe referencje.

Niemniej jednak fabuła zostanie przekręcona wokół tej samej korporacji Smiling-X, z której twój totem skutecznie uciekł w pierwszej części. Jednak korporacja okazała się znacznie większa i bardziej niebezpieczna, niż mu się wydawało, więc teraz jest zmuszony ukryć się w kanałach, gdzie będzie ścigany przez potwora, a może nie tylko ...

Ponure korytarze, ślepe zaułki i potrzeba ciągłego rozglądania się wykonują swoją pracę, a na pewno pozostaniesz w atmosferze grozy lub przynajmniej napięcia. Ogólnie rzecz biorąc, możesz wybaczyć grze pewne uproszczenia, w szczególności dość skromne środowisko.


Funkcje gry Smiling-X 2: The Resistance survival w metrze na Androidzie:

  • Graj w chowanego z antagonistą
  • Unikaj ślepych zaułków i zamkniętych pokoi
  • Ponura atmosfera ścieków
  • Życie w strachu, odwróć się częściej, aby przeżyć
  • Gra jest dość skomplikowana, nie zaprzeczamy jej

Wady gry:

  • Reklama i drobne zakupy są nadal dostępne
  • Cały świat jest przerażający, ale raczej skromny

Podsumowując: ogólnie rzecz biorąc, gra Smiling-X 2: przetrwanie w ruchu oporu w metrze wydawała nam się mniej interesująca w porównaniu do pierwszej części. Na początku historii akcje mają miejsce w biurze i jest to miejsce znane wielu osobom. A który z was był w kanałach? Jeśli jednak jesteś fanem pierwszej części - koniecznie poznaj nowy produkt.


Reklama

Pobierz Smiling-X 2: The Resistance survival in metro 1.6.2 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Release 1.6.2 The dark mission. (added cutscene)
New mission to unlock skins!
New jumpscare added to each enemy.
New awesome improvements.
Fixed minor bug.
Send us feedback and suggestion in comments please.
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (18)
Data umieszczenia 2020-09-20 08:38
rozmiar 74.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/19 12:54
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |