Zombie Hunter D-Day
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra D-day : Zombie  to ponura strzelanka, w której musisz strzelać do zombie, walczyć o prawo do istnienia, badać lokalizacje i przechodzić trudne testy.

Straszny wirus natychmiast rozprzestrzenił się po miastach, zmieniając ogromną większość populacji w mutantów zombie. Totem gracza udało się uniknąć smutnego losu, ale w tej sytuacji zachowanie własnego życia staje się niezwykle trudną misją. Konieczne jest oczyszczenie terytorium z krwiożerczych wrogów, okresowo spotykaj bossów potworów. Zadanie zostanie zakończone, jeśli uda nam się wytrzymać przez 4 tygodnie. Każdy dzień obfituje w wiele nieprzyjemnych spotkań i niebezpiecznych przygód. Nie można znaleźć asystentów, każda widziana postać będzie chciała ucztować na krwi zdrowej osoby.

Najlepiej bronić się bronią palną. Arsenał dostępnych pistoletów, karabinów, karabinów, granatów i innych elementów będzie stopniowo rozszerzany. Przedmioty z arsenału można ulepszać, a nawet łączyć, aby uzyskać niezwykłe modele. Użytkownik czeka na strzelanie z perspektywy pierwszej osoby, zamiatając małe obszary różnorodnymi stworzeniami zombie. Przy obliczaniu wyników i obliczaniu premii nie tylko całkowita liczba zabitych ludzi, ale także liczba śmiertelnie rannych w głowę, kombinacje idealnych strzałów itp. Broń można zmienić bezpośrednio w trakcie ostrzału, wybierz model oparty na skali katastrofy.

Charakterystyczne cechy gry D-day : Zombie:

  • zniszczenie żywych trupów dla przetrwania;
  • różni wrogowie, wielcy bossowie;
  • wiele rodzajów broni z opcją łączenia;
  • uaktualnić narzędzia ochrony;
  • unikanie zmutowanych ukąszeń.

Deweloper oferuje pracę w pokojach zamkniętych budynków, na terenach lasów, magazynów i innych miejscach, które budzą strach po pojawieniu się wirusa. Oprawa graficzna w ciemnych kolorach wzmacnia napięcie, tło dźwiękowe podkreśla niebezpieczeństwo sytuacji. Wrogowie są rozmazani krwią, ale w skrypcie nie ma czerwonych kałuż. Zabity w ciągu kilku sekund znika, pozostawiając jedynie ponurą czystość. Ważne jest, aby często się rozglądać i unikać antagonistów; ryzyko infekcji jest zbyt duże. Postaraj się trzymać cenne 28 dni, aby mieć szansę na powrót do normalnego życia.


Reklama

Pobierz Zombie Hunter D-Day 1.0.702 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
D-Day Update Notice
- Various adjustments made and functions usability improved
- Minor bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.702 (20)
Data umieszczenia 2020-09-20 11:06
rozmiar 61.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/28 10:27
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |