Omega Legends
4.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Omega Legends  to strzelanka wieloosobowa, w której trzeba uczestniczyć w walce królewskiej, nauczyć się korzystać z nietypowych umiejętności, walka o przetrwanie wśród wrogów.

Użytkownik określa tożsamość wojownika i wysyła go na wielką arenę z częstą zmianą lokalizacji. Estetyka natury jest inspirująca, ale ryzyko śmierci nie pozwala się zrelaksować. Spośród kilku strategii musisz wybrać najbardziej odpowiedni i dostosować go do siebie. Niektórym wygodnie jest się bronić, ten drugi zaskakuje szybkością ataku, trzeci zachowuje się bardzo sekretnie, reszta preferuje szereg innych zachowań. Wśród proponowanych postaci z pewnością znajdzie się osobowość, której postać idealnie będzie pasować do pożądanej metodologii walki.

Oryginalny samolot leci do miejsca i zrzuca wojownika w dół. Spadochron gwarantuje miękkie lądowanie. Następnie musisz poszukać przydatnych rzeczy, które wzmocnią obronę, zwiększą siłę ataku. Istnieje wiele odmian ważnych przedmiotów, zachęcamy do otwierania skrzynek bonusowych. Broń palna jest niezbędnym elementem w takich podróżach. Futuryzm zmusił programistów do modyfikacji wielu dział, co pozytywnie wpłynęło na przebieg bitew. Granaty, miny, bomby dymne będą również odpowiednie do walki z wrogiem. Stu wojowników, kontrolowanych przez tych samych graczy, stopniowo ląduje na rozległej lokalizacji. Każdy niestandardowy dźwięk powinien ostrzegać i zwiększać gotowość do fotografowania.

Charakterystyczne cechy gry Omega Legends:

  • strzelaniny online do ostatniego ocalałego;
  • setki postaci na arenie;
  • niezwykłe zestawy umiejętności;
  • różne tryby i zadania;
  • fajny arsenał broni.

Jeśli chcesz wypróbować inny format i zmienić misję, możesz wypróbować tryb tajnych operacji. Dozwolone jest wyszukiwanie towarzyszy broni w wirtualnej przestrzeni lub łączenie się z prawdziwymi przyjaciółmi w osobliwych pokojach. Dzięki dobrze rozwiniętej grafice i stworzonej atmosferze istnieje poczucie prawdziwego uczestnictwa w strzelaninie. Eleganckie karty stają się wspaniałym tłem wydarzeń w najbliższej przyszłości. Warunki naturalne szybko się zmieniają, a dobra pogoda dotyka nas środowisko. Spróbuj przetrwać wśród tego niebezpiecznego piękna!


Reklama

Omega Legends dla Adcom A-400i

Ocena:

(4)
4.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/02 10:03
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |