Lords & Knights
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Lords Knights  to strategia dla wielu graczy, w której konieczne jest utworzenie dużego i silnego imperium, zorganizowanie armii do ataków i akcji obronnych.

Użytkownik wpada w średniowiecze. Ma mały zamek i ambitne ambicje uzyskania statusu króla w całym imperium. Armia pomoże osiągnąć cele na dużą skalę; dozwolone jest zatrudnianie włóczników i jeźdźców. Następnie możesz wysłać myśliwców do bitew z oddziałami obcych, są one kontrolowane przez tych samych graczy. W bitwach totemy starają się podbić ziemie przeciwników, poszerzyć posiadłości swojego dowódcy. Nie podejmują niezależnych decyzji; naczelny wódz będzie musiał opracować taktykę.

Wojowników można również przyciągnąć, aby wydobyć zasoby potrzebne do wzmocnienia zamku i wzniesienia innych budynków. W misjach mogą zdobyć pożądane przedmioty. Istnieje wiele opcji zadań, od rozproszenia gangów po udział w turniejach i organizację dużych festiwali. Wierni wojownicy pomogą rozsławić imperium i sprawią, że inni użytkownicy pomyślą o budowaniu stosunków dyplomatycznych. Związki pomagają szybko rozwiązywać różne problemy, gdy pojawiają się wrogowie, sojusznicy mogą wysyłać wojsko jako pomoc, dostarczać elementy zasobów. Jeśli komunikacja nie powiedzie się, użyj siły.

Charakterystyczne cechy gry Lords Knights:

  • bitwy online, związki i konfrontacje;
  • wybór najlepszych wojowników dla wojska;
  • budowa i ochrona fortec;
  • ataki na budynki innych ludzi;
  • badanie technologii, poszukiwanie zasobów.

Zwróć uwagę na aspekt budowy - broń i zapasy najbardziej potrzebne są przechowywane w zamkach. Budynki muszą być odpowiednio ustawione, aby antagoniści mieli trudności z atakiem. Arsenał dostępnej broni podlega aktualizacji, badania technologiczne pozwalają również ulepszyć dostępne narzędzia. W miarę powiększania się posiadłości musisz zatrudnić kolejnych wojowników i zwiększyć swoją gotowość do działania siły wyższej. Główną cechą projektu w wyborze stylu zachowania, niektórzy skoncentrują się na wojnie, inni wolą spokojną ścieżkę, handel i wzajemnie korzystną komunikację z przedstawicielami innych królestw. Znajdź idealną strategię nastroju!


Reklama

Pobierz Lords & Knights 8.9.1 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
A POWERFUL RESOURCE: Something huge is coming to Lords & Knights! A new and rare global resource awaits our players and helping them to finally becoming the real kings of the Medieval Ages. Let’s say welcome to the Sapphire!

HARVEST FESTIVAL: Lords & Knights celebrates the starting autumn time with a huge LiveOps event from the 18th September to 2nd October.
informacje ogólne
wersja 8.9.1 (264)
Data umieszczenia 2020-09-19 06:07
rozmiar 70.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/07 11:50
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |