Chaos Road
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Chaos Road  to strzelanka wyścigowa, w której samochód porusza się po drodze z nasyconym ruchem, próbując zniszczyć każdy transport na swojej drodze.

Droga miejska pełna samochodów przestępców. Gracz kontroluje samochód sportowy za pomocą specjalnego sprzętu, który pozwala strzelać do wrogów z dużą ilością amunicji. Zadanie czyszczenia terytoriów gangów przestępczych będzie musiało być wykonane niezależnie; w projekcie nie ma asystentów. Cotygodniowe i codzienne misje pomagają zdobywać doświadczenie i pompować samochód. Każde ukończone zadanie przynosi złote monety, które są potrzebne do zakupu ulepszeń. Żelazny koń porusza się automatycznie, konieczne jest dostosowanie kierunku, aby trafić kolejnych wrogów i uniknąć rzucanych przez nich bomb.

Arsenał broni użytkownika stopniowo się rozwija i ulepsza, maszynę można wyposażyć w rozbudowane mechanizmy, aby zwiększyć swoją skuteczność w bitwach. Pociski, lasery, drony i inne narzędzia pomagają realizować potężne ataki. Dopalacze dają dodatkowe przywileje, takie jak tymczasowe przyspieszenie z ochroną przed wszelkimi przeszkodami. Wrogowie również stają się silniejsi, zmuszając ich do dokładniejszego przemyślenia strategii i ostrożnego wyboru ulepszeń. Liczba bossów jest zdumiewająca; ci bandyci operują unikatowymi maszynami z ciężką bronią, często wykorzystują spryt i podstęp, aby złapać nosiciela dobra.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Road:

  • wycieczki po zatłoczonych torach samochodem sportowym;
  • automatyczne ostrzał pojazdów wroga;
  • modernizacja transportu;
  • boostery;
  • potyczki z potężnymi bossami.

Twórca Arcade oferuje niestandardową mechanikę z mieszanką grafiki dwuwymiarowej i trójwymiarowej. Kąt widzenia można korygować, widok z góry łatwo zmienia się w kamerę za samochodem, przy zwykłym formacie wyścigu trzeciej osoby. Kolorowe farby dodają nastroju, a efekty specjalne wywołują dodatkowy przypływ adrenaliny. Dynamiczna rozgrywka zachwyci każdego fana szybkich gier akcji. Nie krępuj się ruszyć wzdłuż chaosowej drogi i udowodnij, że zadanie czyszczenia torów od przestępców może zostać zakończone!


Reklama

Pobierz Chaos Road 1.6.3 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.6.3 (400163)
Data umieszczenia 2020-09-20 05:08
rozmiar 35.88 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Zeeppo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/10 12:13
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |