0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Nameless Cat  to urocza gra akcji , w której kot zagubiony w obcej przestrzeni walczy z potworami i stara się wrócić do rzeczywistości swojemu właścicielowi.

Zwierzak często psychicznie wpadał w fikcyjne światy. Nagle znalazł się w wymiarze pełnym dziwactw, złych wrogów i niebezpiecznych pułapek. Wydawało się, że czworonożny przyjaciel wypadł z rzeczywistości i teraz chce wrócić do swojego ukochanego pana. Droga do określonego celu zapowiada się długa i pełna wydarzeń. Użytkownik pomoże kotu przejść przez dziesiątki poziomów, pokonać potwory i bossów, aby wydostać się z niefortunnej przestrzeni. Musisz też wyjaśnić fabułę, zająć się licznymi sekretami.

Historia jest opowiadana w imieniu kota, który jest zdeterminowany, aby sprostać wyzwaniom dowolnej skali. Historia podzielona jest na kilka rozdziałów, w których postać biegnie do przodu, skacze po platformach, próbuje zbadać każdą sekcję strony. Oprócz skakania możesz pracować z ruchomymi blokami, aby zbudować optymalną ścieżkę. Bestia będzie potrzebować różnych umiejętności, aby bronić się przed ogromnymi przeciwnikami i ich przywódcami. Po drodze, poza antagonistami, na pewno spotka dobrych bohaterów, którzy opowiedzą ważne aspekty tajemnej historii. Dialogi pomagają zrozumieć zawiłości tego, co się dzieje i przynoszą czas ucieczki w znajomy świat.

Charakterystyczne cechy gry Nameless Cat:

  • chodzenie w innym wymiarze, szukanie wyjścia z tego;
  • walka z paskudnymi potworami;
  • różnorodność przeszkód;
  • znajomość i rozmowa ze zwierzętami;
  • zbieranie skarbów.

Platformówka posiada dwuwymiarową grafikę o bardzo skromnej kolorystyce. Elementy pikselowe dodają nostalgicznego charakteru przestrzeni. Wąsaty narrator zmusza gracza do oglądania wydarzeń z kociej perspektywy, empatii i martwienia się o wykonanie każdego zadania. Łatwe sterowanie zachwyci fanów gatunku i każdego, kto chce rozpocząć projekt gry. Przyjemna melodia poza ekranem uspokaja i zapobiega niepotrzebnemu stresowi. Wędrująca postać chce wrócić do domu, pomóż mu spełnić jego ukochane życzenie!


Reklama

Pobierz 1.5.1 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
- ?? Japanese supported!
- ?? Russian supported!
- ? More localization for UI
- ✨ 3-15 stars update
- ? Graphic & sound effect mini update
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (81)
Data umieszczenia 2020-09-04 19:16
rozmiar 19.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/20 12:41
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |