Akademia
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Akademia  to wciągająca gra logiczna, w której nowicjusz odkrywa sekrety instytucji edukacyjnej, szuka przedmiotów, rozwiązuje testy i zaprzyjaźnia się z kolegami z klasy.

Do akademii wchodzi młody chłopak z wyraźnym zamiarem zdobycia dobrego wykształcenia. Od pierwszych minut rozumie, że oprócz studiowania nauk ścisłych będzie musiał uprawiać magię, ściśle powiązaną z innymi dyscyplinami. Na egzaminie wstępnym postać dowiaduje się o istnieniu tajemnic i chętnie szuka odpowiedzi. Dzięki towarzyskości szybko znajduje przyjaciół, cele związane z rozwiązywaniem zagadek stają się powszechne. Zapomina się o perspektywie nudnej nauki, akademia zapowiada ekscytującą przygodę z łamigłówkami i nietrywialnymi pytaniami, na które odpowiedzi są trudne i interesujące.

Gracz pomaga bohaterowi rozwiązywać zadania na studia i nie tylko. Możesz także wyszukiwać przedmioty do swojej osobistej kolekcji. Specjalna mapa pomoże ci szybko poruszać się po nowym terytorium. Oprócz schematycznego rysunku w dzienniku wyświetlane są: wykonywane zadanie, wszystko, co zostało wcześniej rozwiązane, materiały edukacyjne ucznia, znalezione przedmioty. Deweloper dodał punkty przerwania, aby automatycznie zapisywać wyniki. W pobliżu bohatera będzie przebywać wiele towarzyskich postaci, ważne informacje można uzyskać z dialogów.

Charakterystyczne cechy gry The Academy:

  • rozwiązywanie testów i łamigłówek;
  • szukaj przedmiotów kolekcjonerskich;
  • komunikacja z charakterystycznymi postaciami;
  • nauka o nauce i magii;
  • ujawnienie starożytnych tajemnic.

Gracz musi uważnie śledzić fabułę, projekt przygodowy koncentruje się na łańcuchu wydarzeń do rozwikłania. Piękna trójwymiarowa grafika pozwala cieszyć się eksploracją lokalu i spacerami po innych lokacjach. Intuicyjne elementy sterujące umożliwiają powolne chodzenie i bieganie, interakcję z ludźmi i rzeczami oraz robienie zdjęć. Ponad 200 łamigłówek sprawi, że poważnie podchodzisz do nauki. Nie ma czasu na odpoczynek, przerwy trzeba spędzać na analizowaniu kryminałów i budowaniu logicznych połączeń. Otwartość i ciekawość pomogą Ci dowiedzieć się wszystkiego, co ukryte!


Reklama

Pobierz Akademia 0.7729 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
We added more songs to the soundtrack, fixed a lot of bugs, and did some overall polish of the game. Hope you'll enjoy it!
informacje ogólne
wersja 0.7729 (7729)
Data umieszczenia 2020-07-13 22:41
rozmiar 74.94 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/21 09:56
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |