Rumble Hockey
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Rumble Hockey  to projekt sportowy, w którym musisz zarządzać drużyną Rumblerów, pokonać innych sportowców w czasie rzeczywistym i organizować bitwy hokejowe.

Gracz tworzy drużynę hokeistów, składającą się ze znanych postaci z kreskówek. Następnie możesz zabrać totemy na lodowisko, aby pokonać przeciwnika online. Zdobądź doświadczenie, aby otworzyć więcej kart i przetestować różne kombinacje manewrów. Umiejętności bohaterów można pompować, a następnie rozpoczynać nowe trzyminutowe mecze. Kiedy combo i dobre kombinacje taktyczne staną się powszechne, zaleca się udział w światowej lidze, wykazanie się pomysłową pracą z talią kart.

Miniaturowe boisko do hokeja nie daje wrażenia typowej sportowej rywalizacji, rozgrywka bardziej przypomina taktyczną grę RPG. Przeciwne grupy stoją na przeciwległych krawędziach lokacji. Użytkownik wzywa kogoś do działania, od razu wkracza na pole bitwy, a ławka zostaje uzupełniona o nową postać. Każdy sportowiec ma talenty i możliwości. Głównym zadaniem jest wbicie krążków w cel, ale manifestacja umiejętności może oznaczać inne działania, być może nawet zniszczenie wroga. Po jednorazowym połączeniu musisz wstrzymać, następne połączenie jest dostępne później.

Charakterystyczne cechy gry Rumble Hockey:

  • rekrutacja hokeistów-ramblików do drużyny;
  • sportowe konfrontacje PvP;
  • dołączanie do klubów innych osób lub tworzenie własnych;
  • udział w ligach turniejowych;
  • budowanie kariery.

Projekt graficzny wykonany w stylu elementów zabawek, na które użytkownik patrzy z góry. Nagrody i skrzynie ze skarbami stają się dodatkową motywacją. Lista sportowców jest niesamowicie długa, ale odblokowanie większości wymaga sporego wysiłku. Oprócz prowadzenia dynamicznych bitew online, możesz dyskutować z innymi trenerami, dołączać do klubów lub tworzyć własne. W klubie możesz walczyć o specjalne skrzynie, można też zapraszać znajomych do walki w prywatnym meczu. Stwórz najlepszą drużynę hokeistów ze swoich ulubionych postaci z kreskówek!


Reklama

Pobierz Rumble Hockey 1.6.6.5 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
SEPTEMBER UPDATE IS HERE!

We're preparing for the autumn by doing some housekeeping, getting rid of cobwebs and sweeping away a few bugs that have crept in
Read more about it from in-game news!

Hope you're enjoying Rumble Hockey and a big thank you for the continued support!
Follow us on social media, send your best moments to the Goal of the Month competition + join the conversation!
informacje ogólne
wersja 1.6.6.5 (1101060605)
Data umieszczenia 2020-09-12 12:43
rozmiar 111.34 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Frogmind na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/22 12:19
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |