Hakoi Shopping Street
0 (0)

Hakoi Shopping Street

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Hakoi Shopping Street General  - symulator handlu, który zbuduje sieć dystrybucji, tak aby dobrze zaaranżować ulicę, aby przyciągnąć więcej klientów, dając im radość z kupowania.

Gracz wciela się w świeżo upieczonego biznesmena. Zamierza przekształcić puste miejsce w tętniący życiem obszar z różnymi sklepami i butikami. Do głównych zadań należy aranżacja budynków, przyciąganie potencjalnych klientów i przeznaczanie zysków na rozwój biznesu. Budowa pierwszego punktu sprzedaży odbywa się za pomocą kilku kliknięć, wystarczy wybrać żądany budynek i lokalizację jego lokalizacji. Zakłady o różnych kierunkach przyciągną więcej ludzi. Ludzie przychodzą, wydają pieniądze, otwierają dostęp do ulepszeń.

Ulepszenia mogą dotyczyć cech wnętrza, asortymentu produktów, możliwości poszerzenia bazy klientów. Istnieją również możliwości dostosowania czynników pośrednich, zmiany pory dnia i innych rzeczy. Musisz także stworzyć przytulną atmosferę na otwartej przestrzeni, postawić ławki, zrobić ścieżki, posadzić drzewa i kwiaty. Cała roślinność jest przygotowywana z wyprzedzeniem w pożądanej fazie rozwoju, wystarczy wybrać żądany element i wskazać, na którym kwadracie lokalizacji będzie się znajdować. Każda osoba, wchodząc na terytorium, doświadcza pewnych emocji. Myśli są wyświetlane na ekranie, możesz śledzić nastroje ludzi. Nie daj się zaskoczyć pojawieniu się kotów, myszy, ptaków i innych zwierząt.

Charakterystyczne cechy gry Hakoi Shopping Street:

  • tworzenie pięknych sklepów;
  • układ budynków;
  • zarabianie na zadowolonych klientach;
  • tworzenie atrakcyjnego otoczenia na ulicy;
  • modernizacja punktów sprzedaży.

Zyski i bonusy trafiają do skarbonki w postaci monet i sztabek złota. Taryfa jest wskazana przy ulepszeniach, po zakupie ulepszeń zaleca się przeanalizowanie reakcji na innowacje, dostosowanie strategii. Deweloper pozwala w dowolnym momencie zmieniać krajobrazy i przenosić się do nowych obszarów, jeśli biznes kwitnie. Wykonanie szeregu zadań zapewnia przejście do następnych poziomów. Proste elementy sterujące i podpowiedzi tekstowe ułatwiają podejmowanie decyzji i wdrażanie planów. Spokojna melodia pomaga systematycznie rozwijać biznes. Stwórz ulicę, o której marzą wszyscy miłośnicy zakupów!


Reklama

Pobierz Hakoi Shopping Street 1.0.67 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Adds new synthesized cityscape in Pearl Island.
informacje ogólne
wersja 1.0.67 (108)
Data umieszczenia 2020-09-13 00:02
rozmiar 55.03 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/28 10:42
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |