Legenda badmintona
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Badminton Legend  to projekt sportowy, w którym musisz wyjść na boisko, walczyć o mistrzostwo w badmintonie i wymyślać sprytne sztuczki przeciwko swoim przeciwnikom.

Gracz wybiera sportowca spośród dostępnych postaci, następnie personalizuje go, dobiera oryginalny strój. Następnie możesz rozpocząć zawody w jednym z czterech miejsc. Mecz podzielony jest na rundy, na boisku bez widzów przeciwnicy stoją po przeciwnych stronach siatki, próbując uderzyć lotkę tak, aby spadła na bok przeciwnika. Pod koniec kilku rund zwycięzca jest określony, otrzymuje monety i pochwały. Otrzymane środki wymieniane są na upgrade, na ekranie wyświetlana jest tabela z listą usprawnień i ich taryfikacją.

Zaleca się natychmiastowe przeanalizowanie, co lepiej teraz kupić, za jakie umiejętności oszczędzania monet. Dopuszcza się zakup wygodniejszej rakiety lub ulepszenie sprzętu, od nich w dużej mierze zależy jakość wykonania na korcie. Algorytm wydatkowania środków jest przemyślany z uwzględnieniem indywidualnych taktyk i planów. Użytkownik kontroluje oddział, dostosowuje ruch, a także aktywuje różne sztuczki. Możesz wzmocnić cios, wznieść się w powietrze i tam pozostać, wypróbować techniki akrobatyczne i sztuczki. Rakieta dotyka lotki w skoku w zwolnionym tempie.

Charakterystyczne cechy gry Badminton Legend:

  • udział w zawodach badmintona;
  • szeroka gama sportowców;
  • wykonywanie skoków i trików;
  • odnawianie rakiet, odzieży, sprzętu;
  • wykorzystanie magicznych umiejętności.

Wykorzystaniu dodatkowych zdolności towarzyszą efekty specjalne, które nieco usuwają ten proces z rzeczywistości. Ale uważność i zręczność są tutaj potrzebne nie mniej niż w zwykłej grze. Intuicyjne zasady sterowania pomagają szybko dostosować się i skoncentrować na walce ze zwinnym przeciwnikiem. Obraz tła zapewnia wyróżniającą lokalizację. Zawody można organizować na piasku plaży lub na górskich stokach, ale tło nie wpływa na warunki pogodowe ani inne parametry. Wyniki bitew sportowych zależą od umiejętności i ich kompetentnego połączenia. Zostań twórcą nowej legendy badmintona!


Reklama

Pobierz Legenda badmintona 3.6.5003 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
-Bug fixes and improvement
informacje ogólne
wersja 3.6.5003 (365003)
Data umieszczenia 2020-08-01 11:32
rozmiar 26.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

Wszystkie aplikacje Enjoysports na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/02 11:31
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |