Idle Arena: Evolution Legends
0 (0)

Idle Arena: Evolution Legends

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra na Idle Arena ma: Evolution Legends  - to fantastyczne Roleviki, w którym możesz zarządzać drużyną odmiennych stworzeń, wysyłać je do walki z potworami i gotowymi do walki arenami PvP.

Do dyspozycji gracza oddano setki interesujących bohaterów: od orków, goblinów i walczących szkieletów po smoki i roboty-dinozaury. Zdolności każdego są inne, ale każdy dąży do celu, jakim jest oczyszczenie miejsc z antagonistów. Z tej odmiany trzeba będzie uformować jeden zespół, aby ładunki doskonale się uzupełniały. Wynik bitwy często zależy od zasad łączenia umiejętności. Jeśli wojownik godnie pokazuje się w walce, ma prawo do zachęty w postaci rozwijania umiejętności lub wzmacniania pewnych działań. Nagrody za bitwy wpadają do zwykłej skarbonki, menedżer samodzielnie je pozbywa, zdobywa ulepszenia i przywołuje najlepszych wojowników.

Fani częstych zmian trybów będą zachwyceni szeroką gamą oferowanych misji. Możesz udać się do lochów, gdzie surowi bossowie strzegą klejnotów. Zbiry będą musiały walczyć, a znalezione złoto będzie bardzo potrzebne podczas kontynuowania scenariusza. Jeśli przeciwnicy wydają się przewidywalni, spróbuj swoich sił w witrynach z prawdziwymi graczami, gdzie przewidywalność jest zminimalizowana, ale tworzenie skojarzeń znacznie poprawia każdego indywidualnego użytkownika. Przepiękne lokalizacje sprawiają, że chcesz dokładnie zbadać wszystko dookoła. Relaksujący tryb ze szczegółowymi opcjami eksploracji, idealny dla fanów wiecznych poszukiwań i nieoczekiwanych odkryć.

Charakterystyczne cechy gry Idle Arena: Evolution Legends:

  • bitwy karciane z potworami i prawdziwymi użytkownikami;
  • przywoływanie niesamowitych stworzeń, tworzenie jasnego zespołu;
  • ulepszenia dla mitycznych bohaterów;
  • kilkaset znaków;
  • eksploracja fantastycznych terytoriów.

Deweloper dokładnie przemyślał zakres dostępnych opcji, umożliwił interakcję między rasami, stworzył szykowne elementy wyposażenia oraz wprowadził dużą liczbę ulepszeń. Nagrody i perspektywy rozwoju zespołu stają się dodatkową motywacją. Grafika przenosi użytkownika w niezwykły świat z mieszanką mitologicznych historii. Imponująca przygoda gwarantowana dla każdego!


Reklama

Pobierz Idle Arena: Evolution Legends 2.3 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
8 brand new artifacts have appeared in the unknown land! Go and explore!
informacje ogólne
wersja 2.3 (13)
Data umieszczenia 2020-09-05 05:16
rozmiar 43.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/03 10:15
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |