Real Moto 2
4.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Game Real Moto 2  - nowa odsłona wyścigowego projektu, który będzie musiał ścigać się po stromych stokach na różnych motocyklach, aby wygrać zawody i rozbudować swój garaż.

Początkowo użytkownik dysponuje jednym motocyklem, na nim trzeba wygrywać pierwsze zwycięstwa. Gdy będzie możliwe zgromadzenie środków otrzymanych jako nagrody pieniężne, motocyklista będzie mógł zakupić inny pojazd. Stopniowo garaż zapełni się żelaznymi koniami, a jeździec zawsze będzie miał wybór odnośnie transportu na dany wyścig. Będziesz musiał jeździć po prototypach profesjonalnych dróg z całego świata. Jasne i przyciągające wzrok oznaczenia na nawierzchni drogi zasugerują optymalną trajektorię ścieżki. Poprzednia wersja tego nie miała, innowacja wygląda bardzo użytecznie.

Możesz także wydać pieniądze na części do transportu, można również zaktualizować kask z kombinezonem. W razie potrzeby użytkownik może dowolnie zmienić kolor roweru, wybrać dowolny odcień dla duszy. Wyścigi dla wielu graczy wywołują burzę emocji i utrzymują gracza w szczególnym napięciu. Dostępne są również wycieczki offline po mieście. Tabele rankingowe pozwalają na śledzenie wyników własnych i innych, motywują Cię do utrzymywania dobrej formy i poprawiania własnych wyników. Na idealnych trasach radość z każdej części trasy jest gwarantowana.

Charakterystyczne cechy gry Real Moto 2:

  • szybkie przejażdżki motocyklowe;
  • miejskie wyścigi i zawody z innymi użytkownikami;
  • odblokowywanie ulepszeń i nowych modeli pojazdów;
  • testowanie profesjonalnych utworów;
  • wiele punktów widzenia.

Deweloper postarał się odwzorować realizm ruchu, trójwymiarowa grafika zanurza gracza w wydarzeniach na ekranie urządzenia mobilnego. Modele rowerów sportowych są szczegółowe i bardzo podobne do rzeczywistych. Niestabilne warunki pogodowe dodają naturalności, czyste niebo ustępuje miejsca ulewnym deszczom, a nawet opadom śniegu. Istnieje korekta pory dnia, przyjazdy odbywają się zarówno w dzień, jak iw nocy. Zarządzanie można dostosować dla siebie, wybierz wygodny format jazdy. Ciesz się ekscytującymi wyścigami motocyklowymi i zdobądź trofeum mistrzowskie!


Reklama

Pobierz Real Moto 2 1.0.539 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
[UPDATE]
- Reduced Shake in Collision
- Map, Modify Camera Bug
- Rider Animation Improvement
- Performance Optimization
informacje ogólne
wersja 1.0.539 (19)
Data umieszczenia 2020-09-12 23:38
rozmiar 43.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/10 10:05
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |