New Sniper Shooter
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra New Sniper Shooter  to zabawna gra akcji , w której snajper zabija przestępców na polecenie kierownictwa, najpierw bada główne powody użycia ekstremalnych środków.

W trybie kampanii strzelec na każdym poziomie otrzymuje jedno zadanie. Musisz działać w różnym czasie. Czasami masz do czynienia z osobą, która przez długi czas popełniła okrucieństwo, lub interweniując w sytuacji, gdy ktoś grozi ofierze. Snajper staje się nawet świadkiem dyskusji o przyszłych zamachach terrorystycznych, może zabić przywódcę, jeśli taki cel zostanie podany. Nie będziesz musiał strzelać do niewinnych ludzi, krótka dokumentacja osobista pozwoli ci poznać główne powody podejmowania trudnych decyzji przez komendę. Nie ma prawa odmówić i nie ma czasu na analizę informacji.

Postać najpierw widzi sytuację z daleka, potem wyceluje i strzela. Następnie kula leci w zwolnionym tempie i możesz śledzić, jak wyraźny był strzał. Obecność krwawych plam wskazuje, że cel został trafiony. Zabójca otrzymuje nagrodę pieniężną, może ulepszać broń lub aktywować inne ulepszenia. Następnie musisz wrócić do pracy i podjąć nowe zadanie. Doświadczony strzelec ma dostęp do innych trybów, poza kampanią można spróbować zręcznościówki, czy niekończącego się strzelania do chodzących trupów. Celowanie staje się trudniejsze, gdy antagoniści nieustannie biegają po opuszczonych lokacjach.

Charakterystyczne cechy nowej gry Sniper Shooter:

  • zadania zniszczenia określonych osób;
  • szeroki arsenał broni z opcjami ulepszeń;
  • cele statyczne i dynamiczne;
  • kontemplacja powolnego lotu pocisku;
  • zależność wysokości nagrody od jakości pracy.

Akcja cieszy konkretyzacją misji i możliwością pracy w kilku trybach. Uaktualnienia pozwalają regularnie ulepszać narzędzia. Spowolnienie procesu strzału pozwala analizować trajektorię lotu pocisku, wyciągać wnioski i dostosowywać taktykę tak, aby trafiać w kolejne cele. Dobra grafika i intuicyjne sterowanie pomagają szybko przyzwyczaić się do rozgrywki i skoncentrować się na misjach. Uczyń ze swojego podopiecznego legendarną strzelankę, idealnego wykonawcę trudnych rozkazów!


Reklama

Pobierz New Sniper Shooter 1.79 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Sniper Shooter Redefined!

- Get daily login rewards. ?
- Amazing discounted offers for new users. ?
- Brand new animations added in the arsenal. ?
- Remove ads bug has been resolved on user feedback. ?‍☠️
- Major bug fixes and performance enhancements. ?

- Weapon up-gradation and customization tutorial added. ?
- A new store to make purchases easier. ?

Shoot them all with realistic sniper shooting!
informacje ogólne
wersja 1.79 (79)
Data umieszczenia 2020-09-20 05:36
rozmiar 65.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/15 10:41
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |