Slayaway Camp: Free 2 Slay
0 (0)

Slayaway Camp: Free 2 Slay

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Game Slayaway Camp: Free 2 Slay  - to zabawna kostka łamigłówka z elementami horroru, w której bohater próbuje wszystkich zabić, odtwarza krwawe sceny z filmów.

Pod kontrolą gracza maniak zaczyna polować na niewinnych ludzi. Postać jest w stanie samodzielnie zabijać potencjalne ofiary, wystarczy wskazać mu kierunek ruchu w procesie poszukiwania osób na danym terenie. Kiedy cały dostępny obszar zostanie oczyszczony z ludzi, maniak będzie musiał przenieść się do następnego miejsca. Należy również pomóc w znalezieniu kierunku do punktu wyjścia. Postać porusza się w linii prostej do przeszkody, po czym zatrzymuje się i czeka, aż gracz wykona manewr, wyznaczając linię dalszego ruchu. Nie ma przystanku w połowie drogi. Wyjątkiem jest obecność osoby tuż przed myśliwym.

Po zderzeniu zabójcy i ofiary można zaobserwować zniszczenie. Deweloper przewidział kilka schematów morderstw, które zapewniają różnorodność w zachowaniu bohaterów. Przyszłe ofiary nie zawsze są pokorne co do zbliżającej się śmierci. Niektórzy uciekają lub wykonują inne manipulacje, komplikując zadanie myśliwego. Dodatkowe komplikacje stwarzają policjanci, którzy pojawiają się po przejściu przez kilka miejsc. Pułapki, obszary z płonącymi pożarami i inne uciążliwości sprawiają, że praca jest bardziej niebezpieczna.

Charakterystyczne cechy gry Slayaway Camp: Free 2 Slay:

  • zniszczenie wszystkich postaci w lokacjach;
  • kilka sposobów zabijania;
  • różne modele zachowań ofiar;
  • policjanci, pułapki, podejrzane przedmioty;
  • odblokowywanie nowych zabójców.

Deweloper stworzył ciekawy projekt oparty na popularnych w starożytności slasherach. Sześcienna grafika sprawia, że ​​historie są zabawne. Obraz jest tak odległy od rzeczywistości, że czynnik strachu jest zminimalizowany. Procedura osiągania celów staje się stopniowo coraz bardziej skomplikowana, ale miejsc jest niewiele, co sprawia, że ​​projekt jest krótkotrwałym hobby. Dodatkowe zadania pomiędzy głównymi misjami pozwalają na zdobywanie złotych monet. W mini-grach możesz również zdobyć dobre zasoby, aby mieć dostęp do ulepszeń lub odblokować innych przestępców, aby wykonywać mroczne czyny w innym przebraniu. Przyprowadź maniaka do każdej ofiary, spraw, by bohaterowie poczuli strach przed ostatnią nocą w życiu!


Reklama

Slayaway Camp: Free 2 Slay dla Adcom A-400i

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/31 12:22
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |