Faily Brakes 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Faily Brakes 2 to ciekawy biegacz, w którym musisz pędzić samochodem bez prawa do zatrzymania się, uciekać przed policją z uszkodzonymi hamulcami i wjechać na nadjeżdżający pas.

Facet spokojnie jeździ po swoim biznesie, ale z powodu awarii transportu wyłącza się, znajduje się w gęstym ruchu nadjeżdżających samochodów. Pedały blokują się, zatrzymanie staje się niemożliwe, wymuszona podróż musi być kontynuowana z maksymalną prędkością. Po wymuszonym zakręcie użytkownik zaczyna panować nad sytuacją i koryguje kierunek ruchu żelaznego konia. Deweloper pozbawił charakter możliwości obejścia się bez łamania prawa - dowolna wybrana droga będzie nadjeżdżała, samochody będą jechały tylko w przeciwnym kierunku.

Oprócz nawierzchni asfaltowych musisz jeździć po wzgórzach, polach, tunelach i innych typach lokacji. Drobne kolizje prowadzą do uszkodzeń, maska, bagażnik i drzwi mogą mocno się chwiać, powodując dodatkowy dyskomfort dla kiepskiego kierowcy. Wypadki na całym świecie prowadzą do całkowitego wypadku samochodowego. Ostatnie kilka sekund jest wyświetlane w powolny, bardzo skuteczny sposób, dzięki czemu można zobaczyć przyczyny i konsekwencje krytycznego momentu.

Charakterystyczne cechy gry Faily Brakes 2:

  • wycieczki z zaciętymi hamulcami samochodowymi;
  • wzgórza, jaskinie, nadjeżdżająca droga, inne trudne tereny;
  • częściowe zniszczenia i wypadki na dużą skalę;
  • ściganie policji;
  • szeroki wybór skór.

Jeśli w tych okolicznościach uda ci się minąć policję, gwarantowany jest ciężki pościg. Inne problemy pojawiają się, gdy reakcja jest spowolniona lub gdy manewry nie są na czas. Ulepszenia i premie stają się czynnikiem łagodzącym, wszędzie jest ich naprawdę dużo. Często w pobliżu są przeszkody, albo trzeba pominąć niektóre dobre rzeczy, albo doprowadzić swoje umiejętności jazdy do poziomu wirtuozowskiego. Pieniądze i inne trofea można później wykorzystać do odblokowania skórek, wyboru modelu koła, zmiany różnych parametrów zewnętrznych. Ale nikt nie oferuje wysokiej jakości hamulców). Postaraj się wytrzymać długo i pobijaj rekordy na dystansach pokonywanych w ekstremalnych warunkach!


Reklama

Pobierz Faily Brakes 2 3.22 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
First version to link GPGS and billing
informacje ogólne
wersja 3.22 (22)
Data umieszczenia 2020-08-21 23:04
rozmiar 87.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/02 10:11
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |