Stunt Extreme
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Game Stunt Extreme  - to ciekawy wyścig, w którym można jeździć na rowerze sportowym, wyprzedzać rywali, popisywać się sztuczkami dostosowującymi się do zmieniającego się otoczenia.

Pod kontrolą użytkownika kaskader przemierza trudne drogi, zaskakując profesjonalnie wykonanymi manewrami. Stara się dotrzeć do mety jako pierwszy i bez większych uszkodzeń. Spokojne wycieczki są wykluczone: liczne pagórki, ruchome piaski i inne niuanse dosłownie zmuszają motocyklistę do wyjścia i zademonstrowania cudów akrobatyki. Krótka i bardzo przystępna odprawa pokazuje wszystkie możliwe problemy i jak zdobyć jak najwięcej punktów.

Tor jest podzielony na kilka pasów, na każdym ktoś jeździ i stara się zdobyć mistrzostwo pod każdym względem. Niektórzy bohaterowie stają się po prostu dodatkową przeszkodą, pojawiają się znikąd na drodze swojego ulubionego zawodnika. Dozwolona jest zmiana toru, monety i inne bonusy są rozrzucone na różnych odcinkach torów. Ich nagromadzenie pomoże uzyskać ulepszenia w przyszłości. Tryb Turbo, dopalacze, krótkotrwałe zamrożenie czasu i inne przydatne rzeczy są aktywowane, gdy tylko uda ci się do nich dotrzeć.

Charakterystyczne cechy gry Stunt Extreme:

  • motocross na pagórkowatych drogach;
  • różnorodność postaci;
  • wykonywanie akrobacji na poziomie kaskaderskim;
  • niebezpieczne przeszkody;
  • przetrwanie lub budowanie kariery.

Wśród motocyklistów są niezwykłe postacie, babcia prowadząca dwukołowego potwora wygląda kolorowo, punk nie budzi zbytniej pewności siebie. Nie wszystkie skórki są dostępne za darmo, niektóre można kupić tylko za darowizny lub z niesamowitymi wynikami. Jeśli masz dość rywalizacji, możesz przez chwilę odpocząć, przeanalizować swoje wyniki i poprawić taktykę.

Stylizacja grafiki przywołuje miłe wspomnienia z wieloletniej gry wyścigowej. Cele są jasne, ale trudno je osiągnąć, więc kaskader będzie musiał wykazać się cierpliwością i doskonalić umiejętności akrobatyczne z każdym wyścigiem. Z pustyni można nagle dostać się na zaśnieżony górzysty teren, takie zmiany nie powinny przestraszyć bohatera. Rywalizuj ze swoimi kumplami i przedrzyj się na szczyt tabeli wyników kaskaderskich online!


Reklama

Pobierz Stunt Extreme 7.1.18 dla Adcom A-400i

Nowości w tej wersji
Bug Fixes.
informacje ogólne
wersja 7.1.18 (318)
Data umieszczenia 2020-09-03 19:05
rozmiar 20.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/04 11:57
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |