Sharpshooter Blitz
0 (0)

Sharpshooter Blitz

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Gra Sharpshooter the Blitz  - to zabawna strzelanka, w której postać trafia do obcych baz i natychmiast wykonuje misję zniszczenia sił wroga.

Agent wyrusza na niebezpieczne misje, użytkownik kontroluje go w momentach celowania i strzelania. Nie ma wsparcia dla bohatera, musisz działać samodzielnie. Na przedmiotach innych ludzi jest wielu ludzi, zgodnie z fabułą, twarze wszystkich są takie same, ale to nie upraszcza historii. Im wyższy poziom, tym większy tłum wrogów. Strzelają bardzo niezgrabnie, istnieje ryzyko przypadkowej śmierci głównego agenta, trzeba uważnie obserwować, co się dzieje. Liczba nabojów nie jest ograniczona, a raczej jest wskaźnik z ograniczeniem, ale ponowne ładowanie jest szybkie. Jeśli postać nie stanie się ofiarą wroga w tych ułamkach sekund, strzelanina będzie kontynuowana.

Bezmyślne wydawanie kul nie jest tego warte, aby nie zepsuć skuteczności misji. Po ukończeniu poziomu na ekranie wyświetla się tabela z kilkoma wskaźnikami. Uwzględniane są między innymi strzały w głowę (natychmiastowe odwet), zniszczenie kilku antagonistów jednym strzałem. Ten drugi scenariusz jest możliwy przy użyciu różnych przedmiotów. Jeśli z powodzeniem strzelisz do beczki, jej fragmenty odlecą na znaczną odległość. Duża prędkość lotu i imponujące rozmiary żywiołów stwarzają idealne warunki do zakończenia życia przeciwników.

Charakterystyczne cechy gry Sharpshooter Blitz:

  • ostrzeliwanie przeciwników w ich bazach;
  • unikanie kontrataków;
  • chęć wydania mniej kul;
  • odblokowywanie potężnej broni;
  • jeden agent przeciwko wielu wrogom.

Na górnym panelu oprócz liczby nabojów wskazany jest numer poziomu, a pod nim ikony symbolizujące twarze żywych wrogów. Po wykonaniu procesów w jednej lokacji postać automatycznie przesuwa się do drzwi, za którymi czeka kolejne zadanie. W nagrodę za dobrą pracę nieustraszona osoba otrzymuje ulepszoną broń. Do użytkownika należy wybór lub odmowa. Deweloper wykorzystał w projekcie fizykę szmacianej lalki, dodał trochę efektów specjalnych. Dopełnieniem była ścieżka dźwiękowa z motywami opowiadań o Jamesie Bondzie. Zdobądź reputację niepokonanego agenta!


Reklama

Sharpshooter Blitz dla Adcom A-400i

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/06 12:46
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |