0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

6ix9ine Runner  to fajna gra zręcznościowa , w której słynny raper biegnie jasnymi drogami, rozbija bloki w rytm własnych utworów, unika niebezpiecznych elementów.

Skandaliczny 6ix9ine włamuje się do urządzeń mobilnych graczy. Animowany prototyp artysty z jasnymi włosami i mnóstwem tatuaży gotowych do wielu wyścigów. Konieczne jest wybranie żądanej piosenki i wskazanie pożądanego poziomu trudności. Na początku zaleca się wypróbowanie trybu normalnego, a następnie przejście do trybu trudnego. Terminowe zniszczenie każdego bloku daje dodatkowe punkty, pozwala pewniej iść do przodu, kontrolować to, co się dzieje.

W górnej części ekranu znajduje się skala, która schematycznie odzwierciedla część przebytej odległości. Pod skalą wyświetlana jest rosnąca liczba punktów. Oprócz nieszkodliwych elementów sześciennych na torze jest wiele kolczastych piłek i innych nieprzyjemnych rzeczy. Pułapki zdarzają się często i najlepiej ich unikać bez represji. Oprócz różnorodności broni, użycia mieczy, słodyczy, pałek i innych elementów, warto zwrócić uwagę na tęczowe światło z oczu, które może uczynić bohatera niezwyciężonym na kilka sekund. Taka tęcza włącza się po dotknięciu wybranych klocków.

Charakterystyczne cechy gry 6ix9ine Runner:

  • bieganie z tłuczącymi się przedmiotami do muzyki;
  • kije golfowe, szable, miecze, inna broń;
  • możliwość aktualizacji narzędzi;
  • odblokowywanie zabawnych postaci;
  • wybór przebojów do wyścigów.

Zgodnie z wizerunkiem artysty oprawa graficzna utrzymana jest w kolorach tęczy. Z obu stron drogi lecą kolorowe słodycze, samochody i inne gadżety, które często można znaleźć w filmach tego faceta. Pieniądze też są w powietrzu, raper uwielbia rozrzucać zwitki dolarów. Niektóre melodie są zablokowane dla początkujących, odblokowywane są również postacie, wśród których jest rekin z firmowym kolorowym uśmiechem. Zasada zarządzania jest prosta, ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Intuicyjnie, na początku chcesz kliknąć każdy obiekt, który można zmiażdżyć, ale nie powinieneś tego robić. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać palec na ekranie i poruszać się z odpowiednią prędkością. Niespokojnych Tekashi czeka emocjonująca muzyczna przygoda!


Reklama

dla Adcom A-400i

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/07 10:14
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |