Masketeers: Idle Has Fallen Clicker
0 (0)

Masketeers: Idle Has Fallen Clicker

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Masketeers: Idle Has Fallen  to gra RPG typu clicker, w której oddział utalentowanych wojowników w dziwnych maskach walczy z podświadomymi demonami ludzi.

Zespół maskierówek stara się pokonać złe duchy. W sumie dostępnych jest do pięciu bohaterów, pierwszy wojownik pojawia się na stronie. W bitwach turowych walczy z mrocznymi stworzeniami, zniszczenie każdego wroga przynosi monety do skarbonki. Licznik monet znajduje się pośrodku górnego panelu. Do pioniera dołączają inne postacie, każda z własnymi możliwościami. Kiedy jest kilku bohaterów, zarobione pieniądze trafiają również do jednej skarbonki. Użytkownik decyduje, na który upgrade wydać.

Poszczególne talenty bohaterów są stopniowo ujawniane, aktywowane są określone umiejętności. Pozostaje możliwość ulepszeń w przypadku obecności wystarczającej liczby monet. Każdy totem musi być dokładnie przestudiowany, aby przetestować użycie różnych umiejętności, aby stworzyć optymalną strategię radzenia sobie z wrogami. Rozgrywka jest podobna do kampanii, ale nie ma wyraźnego przejścia z jednego poziomu na drugi. Koniec etapu jest oznaczony prezentacją tabeli z informacjami statystycznymi. Ponadto użytkownik ulepsza żołnierza, biorąc pod uwagę dochody i bieżące potrzeby maskujących, a po ulepszeniach pojawiają się nowe demony.

Charakterystyczne cechy gry Masketeers: Idle Has Fallen:

  • walki drużynowe z duchowymi duchami ludzkości;
  • wyposażenie w postaci run, relikwii i masek;
  • indywidualne style ataku dla każdego wojownika;
  • doskonalenie umiejętności i umiejętności strategicznych;
  • używając magii.

Twórcy stworzyli ciekawą fabułę z podtekstem dla klikera. Każda postać ma motto, które odzwierciedla ich spojrzenie na życie. Niektórzy uważają, że dusze to tylko łamigłówki, które chcą rozwiązać. Inni, z ich perspektywy, również często zastanawiają się nad podświadomością. Bohaterowie razem marzą o zapewnieniu ludzkości spokoju ducha. Wybór ulepszeń i wyjątkowych talentów tworzy genialną strategię. Demony są tego samego typu, różnorodność zapewnia ulepszenia. Tajemnicza świta ze śladami magii wciąga graczy, sprawia, że ​​chcą myśleć o wartościach niematerialnych. Spróbuj poradzić sobie z wewnętrznymi antagonistami społeczeństwa!


Reklama

Masketeers: Idle Has Fallen Clicker dla Adcom A-400i

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/09 10:45
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |