0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom A-400i

Opis:

Game Fury Hero: Survival RPG Raid  - Ten apokaliptyczny Roleviki, w którym 6 odważnych żołnierzy będzie walczyć z wrogami i potworami, aby walczyć o przetrwanie ziemi i ludzi.

W połowie czwartego tysiąclecia nauka rozwijała się w imponującym tempie, ale w wyniku wypadku biochemicznego na planecie powstał chaos. Organizacje badawcze rozpadają się i zrujnowane, a perspektywa śmierci milionów ludzi przeraża ludzkość. Użytkownik zbiera oddział FuryHero, odważni bohaterowie są gotowi do wykonania każdej misji, aby osiągnąć duży i jasny cel. Do wyboru są postacie z kilku frakcji, jest strzelec, czołg, lider, medium i inni geniusze. Każdy ma wyjątkowe talenty, główny z nich można wybrać według własnego uznania.

Bohaterowie mają do wyboru różne ulepszenia i manewry przygotowawcze, ale większość czasu spędzą w bitwach. Miłośnicy trybów offline mogą wypróbować kampanię. Pomiędzy walkami będzie można dowiedzieć się o zwrotach akcji złożonej fabuły, aby zrozumieć przyczyny tego, co się dzieje. Fani konfrontacji w czasie rzeczywistym ucieszą się z bitew PvP. W każdym formacie strategia walki jest niezwykle ważna, trzeba dokładnie podejść do rozmieszczenia postaci, obliczyć możliwości łączenia ich umiejętności. Broń, wyposażenie i inne niezbędne przedmioty można ulepszyć, jeśli toczą się bitwy zakończone sukcesem dla drużyny.

Charakterystyczne cechy gry Fury Hero:

  • stworzenie wyjątkowego oddziału, aby ocalić planetę;
  • turowe bitwy z fajną bronią;
  • podniesienie poziomu każdego bohatera;
  • różnorodność nagród i prezentów;
  • kampania i bitwy PVP.

Projekt graficzny z nutami futuryzmu i wysokiej jakości podkładem głosowym stanowi niezbędne tło. Postacie utrzymane w stylu Borderland zanurzają gracza w atmosferze kończącej się paniki o zbliżającej się apokalipsie. Oryginalne umiejętności i skuteczna broń pozwalają cieszyć się każdą bitwą, ale proces nie ogranicza się tylko do obserwacji. Zadania i bitwy wymagają przemyślanych działań, użytkownik bierze odpowiedzialność za sytuację. Pomóż swoim podopiecznym opracować idealną taktykę do walki z każdym rodzajem przeciwnika!


Reklama

dla Adcom A-400i

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/14 10:35
Inne gry Adcom A-400i

Adcom A-400i

Adcom A-400i Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 4.00", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |