Angry Birds Go!
4 (600)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Twoja przygoda zaczyna się na specjalnym, tzw beastly wyspie, która jest gotowa do zaoferowania ogromną ilość autostrad, gdzie można przeżyć niepowtarzalną przyjemność prędkość, adrenalina i niebezpiecznych momentów, próbując przejąć inicjatywę w tym wyścigu między ptaków i świń. Każdy utwór jest rodzajem zejścia z dużą liczbą zakrętów i pochyla każdy który trzeba pokonać, a z poziomu na poziom. Ale, że gra nie wydaje się nudne do Ciebie, na każdym poziomie masz zagrożenie, paskudne przeciwnicy są pewni, że ram i będzie utrudnione, zastosowanie specjalnego super-moc i wiele innych sytuacji! Jeśli wybierasz się na pierwszą, która odbywa się co przeciwnik może odrzucić to można umieścić na samym końcu, więc należy zachować ostrożność!Warto również zauważyć, że jest to pierwszy raz na ekranie Android, można zobaczyć, że gra Angry Birds w realizacji trójwymiarowej! Przyszłość nadeszła, co jeszcze jest do powiedzenia ;) Mam nadzieję, że taki obraz znanych bohaterów jak ty i deweloper będzie mógł się dalej rozwijać! Ale co powiedzieć, za pierwszą noc gra osadzona ponad milion użytkowników, a to dopiero początek!


Funkcje Angry Birds Go!:

  • Unikalny trójwymiarowy świat
  • Każda postać ma swoją specyfikę
  • Gry do tego wyczynu!
  • Różnorodność trybów gry
  • Szansą na poprawę ich pojazd
  • Być kontynuowana!

Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard / Android / OBB


Reklama

Pobierz Angry Birds Go! 2.9.1 dla Adcom Thunder A-500

Nowości w tej wersji
We've fixed a few small issues in the game to make everything even faster, smoother and better!
informacje ogólne
wersja 2.9.1 (29100)
Data umieszczenia 2019-01-04 21:12
rozmiar 82.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

SYSTEM_UI_VISIBILITY_EXTENSIONS

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

rozmiar 118.85 MB
Data umieszczenia 2013-12-14 19:50

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(600)
4.02★ 80.32%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/15 07:47
Inne gry Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |