anEggs
4.3 (38)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

anEggs - Android wersja super-hit konsoli do gier Oh wait Od 1980 roku, który był bardzo popularny w latach 80-tych ubiegłego wieku!.. Możesz kontrolować wilk, który łapie spadający jajka.

Pełny ekran gry z doskonałą grafiką, do szczegółów powtarzając stare gry. Nawet dźwięki w grze są tak blisko brzmi w podstawowym źródłem. Zarządzanie realizowane bardzo łatwy w obsłudze.

Reklama

Pobierz anEggs 1.7 dla Adcom Thunder A-500

informacje ogólne
wersja 1.7 (7)
Data umieszczenia 2018-05-28 12:27
rozmiar 626 KB
polski nie
wymagania
android 1.6+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(38)
4.3★ 86.03%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2011/12/22 14:38
Inne gry Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |