aHunt
4.4 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

aHunt (Hunting Duck) - Android wersja niegdyś bardzo popularnej gry ręki "Elektronika IM-18. Polowanie na kaczki ", w którym wiele grali w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Jak wynika z tytułu, trzeba polować na kaczki, mających broń na nich. Każda kaczka dodaje nieodebrane jeden punkt karny. Jeśli górze ekranu był obraz z psem, to dodaje tylko pół punkt karny. Zestaw trzech punktów karnych oznacza koniec gry. Gra posiada dwa poziomy trudności, z których każdy jest swoim własnym statystyki punktów.

Reklama

Pobierz aHunt 1.0 dla Adcom Thunder A-500

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2014-11-09 23:33
rozmiar 583 KB
polski nie
wymagania
android 1.6+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-10 01:33:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.38★ 87.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2011/12/25 15:11
Inne gry Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |