Google przygotowuje spisek przeciwko
0 (0)

Google przygotowuje spisek przeciwko

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Przeciwko korporacji Google przygotowuje spisek - to konkluzja osiągnięta przez Radcy Prawnego i wiceprezesa wyszukiwarki, David Drummond (David Drummond). W szczególności, w swoim blogu, Pan Drummond mówi, że manipulując różnych patentów, liczba IT, firmy starają się podnieść koszt Android urządzeń, co czyni je nieopłacalne dla producentów.
Sędzia w czerwcu, Google próbował kupić patenty w momencie upadłości firmy Novell, jednak niespodziewanie wielka Microsoft i Apple, które zaoferowały znacznie większa dla deweloperów aplikacji pakietu patentowego. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy wyszukiwarka chciał nabyć patenty Nortel.
Co ciekawe, nie zawsze konkurują Microsoft a Apple nagle stają się sprzymierzeńcami wokół wspólnych celów, a mianowicie, według David Drummond, zniszczenie platformy Android z powodu sporów patentowych oraz dokonywania opłat licencyjnych.
Na drugi dzień, Departament Sprawiedliwości USA wszczęła dochodzenie w sprawie prawdziwych przyczyn nabycia pakietu patentów Nortel. W przypadku, gdy zostanie udowodnione, że stosowanie patentów w walce z Google, umowa może zostać anulowane.

Reklama

Google przygotowuje spisek przeciwko dla Adcom Thunder A-500

2011/08/06 11:53

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |