samsung galaxy s i9000
0 (0)

samsung galaxy s i9000

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Galaxy S-to solidna platforma sprzętowa oraz kompletny zestaw ciekawych aplikacji mobilnych, z których połączenia pozwala przesunąć granice swoich możliwości, przynosząc nowe doświadczenia za pomocą wiele zintegrowanych i inteligentnych usług mobilnych. Gdziekolwiek jesteś, z Galaxy S można łatwo skontaktować się z rodziną i przyjaciółmi, cieszyć się wiele spersonalizowanych funkcji multimedialnych i cieszyć się żywe, nasycone kolory SUPER AMOLED.

Ostatecznym rozwiązaniem

Samsung Galaxy S jest znacznie lepszy od swoich konkurentów dzięki potężnej kombinacji najnowocześniejszych technologii sprzętu. O grubości 9,9 mm, Samsung Galaxy S różni się najwyższą szybkość transmisji danych jest przewidziany na jego ogromny rozmiar cztery-calowy ekran Super AMOLED, procesor o częstotliwości 1 GHz i przestronne 16GB pamięci i obsługuje karty SD o Micro SD.

Bright Digital World

Dzięki cztero-calowy wyświetlacz Super AMOLED, który jest niespotykany w jasności obrazu, aby oglądać i nagrywać wideo, czytać e-książek i gier wideo kiedykolwiek ciekawe i wygodne. Wyświetlacz Samsung Galaxy S zawsze zapewnia bogate, żywe kolory. Nawet w jasnym świetle słonecznym, obraz pozostaje jasne, że dużo łatwiej jest strzelać wideo ulitse.Funktsiya

Codziennie Briefing

Dzienna funkcja informacyjna pozwala właściciel Samsung Galaxy S, aby wybrać żądane mini-aplikacji i uzyskania niezbędnych informacji, które są aktualizowane codziennie i jest sortowane. Innymi słowy, telefon będzie na obowiązki osobistego sekretarza.

Wsparcie Google Maps ™

Google Maps aplikacja pomoże Ci łatwo poruszać nawet najbardziej zawiłe uliczki. Istnieją trzy sposoby wyświetlania obszarów: panoramiczny obraz ulic, informacje o ruchu drogowym i widokiem satelitarnym. Użytkownicy mogą nawet znaleźć obiekty, które są w drodze, na przykład, stacje benzynowe, parkingi, i różne organizacje. ™ Google, Google i Google Maps logo są znakami towarowymi firmy Google TeleAtlas ® mapy © 2009.

Swype i funkcji naszych Go

Dzięki technologii Swype «hiperszybkie" Tekst wprowadzania tekstu odbywa się w jednym i pół razy szybciej niż standardowa prędkość wiadomości wpisując. Napisz Go, funkcja pozwala wybrać jeden z tekstów-the-puste później wysłać go jako SMS lub MMS, post do sieci społecznościowych, e-mailem, dodać do kalendarza lub dokonać przypomnienia notatki.

Funkcja Social Hub

Spis telefonów Samsung Galaxy S można łatwo połączyć wszystkie konta sieci społecznościowych, komunikatory, e-mail i kalendarzy, więc nie musisz już tracić czasu będzie wiele stron indywidualnie. Z Samsung Galaxy S pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną łatwe i wygodne. Z wbudowanymi funkcjami takimi jak wysyłanie wiadomości, możesz skonfigurować automatycznej synchronizacji, a także sprawdzić historię wiadomości na wszystkich stronach internetowych i serwisów społecznościowych w IM-rozmów w jednym oknie.

Layar augmented reality browser

Aktywując Layar przeglądarkę rozszerzonej rzeczywistości na telefon Samsung Galaxy S, można robić zdjęcia z okolicznych wsi do wbudowanej kamery telefonu i natychmiast uzyskać schematu ulicy widać wszystkie przydatne przedmioty (POI). Po wybraniu obiektu, można wyświetlić numer adresu, telefonu, uzyskać informacje o cenach i więcej szczegółów. Dzięki współpracy firm Samsung i Tele Atlas z telefonu Samsung Galaxy S jest otwarty dostęp do wielu użytecznych przedmiotów.

Reklama

samsung galaxy s i9000 dla Adcom Thunder A-500

2011/04/19 11:43

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |