Aktualizacja oprogramowania od firmy Sony Ericsson
0 (0)

Aktualizacja oprogramowania od firmy Sony Ericsson

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Sony Ericsson ujawnił kolejny telefon z linii Xperia i zapowiedziała aktualizację do oprogramowania na innych urządzeniach.
Podczas gdy inni producenci telefonów opartych na Android OS ma pełne tłumaczenie swoich urządzeń do nowej wersji Androida 2.3.4, Sony tylko zaczął mówić o tym, co mają zamiar być realizowane w tej wersji. Tak więc, wydaje się, firma postawiła sobie za cel akcesoriów. Tak więc w nowej wersji urządzeń z systemem Android dodano możliwość fotografowania panoram w 3D, jednak dla nowych urządzeń, które obsługują sprzętowo. Panoramy strzał mogą być wyświetlane na telewizorach wyposażonych w tej samej funkcji przy podłączeniu przez HDMI. Możesz również dodać wsparcie dla integracji z Facebookiem. Ponadto podczas korzystania z Sony Ericsson LiveDock, telefon można podłączyć zwykły klawiatury i myszy. Planuje się, że zmiana może być zainstalowany za pomocą FOTA, choć tylko na Wi-Fi, co jest dość logiczne.
Ale to mała niespodzianka, aktualizacja będzie dostępna dla nowych urządzeń, wykonane w 2011 roku, który odrzuca stary model, a tylko rozpocznie się w październiku tego roku, kiedy powinien wyjść Android 2.4.

Reklama

Aktualizacja oprogramowania od firmy Sony Ericsson dla Adcom Thunder A-500

2011/08/28 12:08

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |