VSCO Cam ®
4.5 (67)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Podczas opracowywania aplikacji VSCO Cam ® podszedł do niego bardzo kulturalnie i systemowo, próbując skupić się na tych aspektach, które są faktycznie interesujące dla użytkownika. Ale ich wymienić w kolejności wartości! Rozmawiać o tym, dlaczego w zasadzie stworzyć pewien aparat - to nie ma sensu, to jest oczywiste dla wszystkich, ale ich cechy to zupełnie inna sprawa!

Ważne i podstawowe rzeczy należy zapłacić w przypadku tej aplikacji jest oszałamiający jakości obrazu, to Android nie widziałeś! Osiągnąć to przyszło przez innowacyjnej technologii przetwarzania, która produkuje gładkie, niemal eleganckie obrazy o najwyższej jakości!
Tylko z bardzo wygodny i łatwy w użyciu suwaków można zmieniać intensywność praktycznie każdej liczby parametrów, a więc pełne nich tutaj! I dzięki temu aparat może wydawać dostrajania że tylko uzupełnienie i tak doskonałe wyniki, ale te filtry działają dyskretnie, tak, że nigdy nie można zepsuć zdjęcie. Tylko podczas edycji powstałego obrazu, zawsze można porównać go z oryginalnej wersji, która będzie od razu zobaczyć, czy warto robić, nic specjalnego, ale bardzo wygodny!


Inne cechy aplikacji VSCO Cam ®:

  • Duża liczba zainstalowanych pakietów do pracy ze zdjęciami i bardziej dostępne do pobrania
  • Łatwa nawigacja i specjalne filtry mogą pomóc szybko znaleźć i zacząć z żądanego obrazu
  • Możliwość tworzenia bibliotek
  • Specjalne narzędzia do przeglądania obrazów
  • Aparat może być połączony z geolokalizacji, daty i czasu oraz innych ciekawych niuansów
  • Dużo miejsca dla kreatywności i pracy z sieci i usług społecznych
  • Inspiracja pod warunkiem!

Reklama

Pobierz VSCO Cam ® 163 dla Adcom Thunder A-500

Nowości w tej wersji
Thanks for creating with VSCO! We regularly release updates to improve your experience. Update to the latest version of the app for access to our newest presets, editing tools, and inspiring content.

If you'd like help with any issues, please visit vs.co/help.
informacje ogólne
wersja 163 (80003612)
Data umieszczenia 2020-05-08 14:35
rozmiar 50.87 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje VSCO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(67)
4.47★ 89.44%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/01/02 08:54
Inne oprogramowanie dola Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |