Tele.fm
2.4 (18)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Tele.fm - program, który określa się jako kanału telewizyjnego lub stacji radiowej jesteś oglądania lub słuchania w tej chwili, i dostarcza informacji: adnotacji na obecnego programu, harmonogram na kilka godzin przed, zapowiedzi ciekawych programów i nie tylko, a także umożliwia będzie tam wysłać swoje komentarze i oceny do Twittera i przeczytaj co inni napisali widzów / słuchaczy programu w czasie rzeczywistym.
Najważniejsze cechy:
* Automatyczne wykrywanie dźwięku poparcie dla głównych rosyjskich kanałów telewizyjnych: TNT, STS, Muz-TV, Channel One, Rosja 1, Rosja-K-24, Rosja, Rosja-2, NTV, TV Center, REN-TV, TV3, 7 ¢, Channel 5, DTV, MTV Russia, 2x2, Discovery Channel, Home, Star, Carousel, Disney Channel i Universal Channel Home Cinema, TV1000, RBC-TV, National Geographic, Discovery Science, Animal Planet, Eurosport, SPORT PLUS i stacji radiowych: Europa Plus, Russian Radio, DFM, Radio Mayak, Humor FM, Hit FM, Retro FM, Radio dzieci, Autoradio, nasze radio Echo Moskwy, Romans Radio, Radio NRJ, Relax FM, Radio Rosji i Yu-FM.
* Program TV dla głównych kanałów rosyjskiej telewizji
* Integracja z Twitter, możliwość wypowiedzieć się na audycje radiowe i telewizyjne w jednym kliknięciem
* Możliwość automatycznego wysyłania wiadomości na Twitterze podczas przełączania kanałów
* Zobacz istotne wiadomości od innych użytkowników serwisu Twitter
* Statystyki kanały popularność

Pobierz Tele.fm 4.13 dla Adcom Thunder A-500

Nowości w tej wersji
Все изменения, которые мы вносим, в первую очередь учитывают предпочтения наших пользователей. Мы стремимся делать приложение полезным и удобным для всех телезрителей. В новой версии мы добавили поддержку тематических пакетов каналов для подписки.

Не переключайтесь!
informacje ogólne
wersja 4.13 (729)
Data umieszczenia 2018-04-25 06:37
rozmiar 24.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Tviz na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
2.44★ 48.8%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2011/06/03 13:03
Inne oprogramowanie dola Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |