kuponator
4.6 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

na ekranie głównym wyświetla tape rabatów, które są w kolejności pojawiania się na stronie źródłowej. Zawsze możesz przejść do alternatywnego widoku, która reprezentuje mapę z miejsc oznaczonych na to posiadaniem akcji. Widok ten jest przydatny, gdy trzeba znaleźć miejsce na wycieczki w pobliżu szczegółów doma.Otkryv tego działania zobaczysz wszystkie niezbędne informacje: miejsca, w którym wartość działania, opis, data zakończenia sprzedaży i, aby przejść do strony internetowej, gdzie można dokonać zakupu. Wszystko jest proste i zawsze rukoy.Esche jednym chipie, co pozwala znacznie zmniejszyć czas wyszukiwania, oczywiście, jeśli szukasz czegoś konkretnego, to sortowanie według kategorii, na przykład, jeśli chcę znaleźć się kawiarnia, gdzie można zjeść z dyskontem, a potem, oferuje myjnię dla mnie absolutnie nic. Aby to zrobić, wybierz odpowiednią kategorię i cieszyć się istotnych kwestii: Jeśli jesteś mężczyzną, torekomenduyu przejść do ustawień i zaznacz pole wyboru na Hide oferuje dla kobiet - po prostu wyciąć wszystkie oferty, takie jak Księżyc, ginekologa i prochee.Prilozhenie ma na celu, przede wszystkim, dla tych, którzy chcą zapisać.

Reklama

Pobierz kuponator 2.0.2 dla Adcom Thunder A-500

Nowości w tej wersji
- повышение стабильности;
- исправления багов;
- теперь регистрация не обязательна;
informacje ogólne
wersja 2.0.2 (36)
Data umieszczenia 2019-06-04 21:51
rozmiar 1.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.55★ 91%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2012/03/22 13:16
Inne oprogramowanie dola Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |