Ave! Comics
2.9 (36)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Adcom Thunder A-500

Opis:

Ave! Comics ma pewne cechy, które odróżniają go od innych aplikacji komiks książki i strony internetowej. Ponad 1200 tytułów dostępnych ... i liczy 60 publishers.AveComics międzynarodowych ma kilka trybów: tryb czytania stronę (i wszystkich innych czytelników) i animowane, tryb auto lub manual.AveComics jest tylko komiks książki czytelnik, który pozwala dzielić ANIMATED podglądy na Facebooku. Nie tylko obejmować nie tylko tekst ... ale animations.AveComics interaktywne to platforma. Ją kupić po przeczytaniu w dowolnym miejscu w formacie, który jest odpowiedni dla Twojego urządzenia (komputer, smartfon, tablet ...). AveComics gwarantuje nieograniczony dostęp do comics.AveComics efektywne: tylko 5,99 dolarów za cały album.More: Format AVE, co to jest to nowy format dokumentu, przeznaczone do komiksów i manga?. Zapraszamy na unikalne doświadczenie czytania kinowej czytania, który łączy animacje, przejścia i skalowanie automatyczne · sprzedaży Sklep komiksy są zintegrowane z wniosków o płatność · Nawigacja według tytułu, kolekcji, autorów, wydawców, a ceny · Dwa tryby gry:. Animowane czytania (czytanie tworząc filmową drogę animowany komiks) i czytać. • Automatyczna synchronizacja z kontem AveComics: komiksy dostępne w Android Market można odczytać na komputerze · Tryb Strona cieszyć się oryginalne wzornictwo · Tryb Scene do łatwego czytania · Łatwy dostęp do najnowszych komiks pobrać i grać · Możliwość przypisania stawki do komiksów i szybki dostęp komiksy najlepszych · ocenił możliwości wyszukiwania w sklepie lub w bibliotece · Wykorzystanie gestów multi-touch do nawigacji, powiększanie · Powiedz, Facebook animacji AVE wszystkie dostępne w sklepie z komiksami · Zastosowanie jest dostępny w języku angielskim i francuskim

Reklama

Pobierz Ave! Comics 2.4.0 dla Adcom Thunder A-500

Nowości w tej wersji
_ Fixed some bugs.
informacje ogólne
wersja 2.4.0 (117)
Data umieszczenia 2016-01-26 09:02
rozmiar 12.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-01-26 11:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(36)
2.93★ 58.51%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2012/01/19 06:13
Inne oprogramowanie dola Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500

Adcom Thunder A-500 Wersja: Android 4.1 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 5.00", 540x960
Rozmiary: 149.60 x 78.00 x 9.50 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |