South Park: Telefon Destroyer ™
4.8 (4)

South Park: Telefon Destroyer ™

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

South Park gra: Telefon Destroyer ™ jest strategią karta, która była dość typowa rozgrywka, która ma swoje podstawy w średniej przedstawiciel gatunku, to tylko część z pozostałych momentach programistów podszedł z niezwykłą dłoni, że już podpowiedzi nazwę gry! Bo to jest ciche i spokojne z tych bohaterów, i po prostu nie może być!

Przygotowaliśmy gry, jak wiemy wszyscy studio Ubisoft Entertainment, tak, że możemy śmiało powiedzieć, że między innymi, że gra jest cross-platform, a ponieważ jest ona wyraźnie nie bardzo wymagający na grafikę i obciążeń dynamicznych na urządzeniu, a problemy z nim na androida nie jest przestrzegana, jak bywa w przypadku tego studia, niestety.


Z rozgrywki kart, wiemy wszystko, a potem, na szczęście, stół do gier sprawa nie była, więc czekamy na animowanych postaci znanych z lokalizacji kreskówki i wiele, wiele zabawnych momentów, co stanie się z kilkudziesięciu znaków, które są dobrze znane wszystkim wentylatory.

Natychmiast należy zauważyć, że sądząc po liczbie przewodników, dla którego niektórzy programiści mogą tworzyć aplikacje samodzielne, gra jest dość skomplikowane, co jest bardzo dobre, ponieważ jest jednocześnie odpychają niechciane odbiorców - dzieci.

Ale dorośli, aby zrozumieć i spróbować, aby móc korzystać z gier, humor i inne odniesienia, który jest znany z tego wszechświata. Co do grafiki, wzornictwa i innych rzeczy - wszystko jest w porządku, to Ubisoft wreszcie doświadczyć mają luzem!


cechy:

  • Nowe przygody znanych bohaterów
  • Duża liczba znaków
  • bitwy PvP w czasie rzeczywistym
  • Humor i dowcipy, ale 16+
  • Ponad osiem tuzin kart do kolekcji
  • Okazja, aby twoja postać wyjątkowa
  • Możesz zostać zabity Kenny!

Gry Wady:

  • Reklama i Donat, bez których takie projekty po prostu nie może zrobić

Konkluzja: gry South Park: Telefon Destroyer ™ nie jest pierwszym projektem z tych znaków, więc jeśli jesteś z ostatniego szczęśliwy, to należy zwrócić uwagę na to;)


Reklama

Pobierz South Park: Telefon Destroyer ™ 3.3.0 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
Our own army of Underpants Gnomes injected some MYSTERIOUS ITEMS into the in-game rewards! While Canadian Ministry of Mobile Games is investigating the matter, collect as many of those as you can! Update NOW to find out what those items are!
DISCLAIMER: No underpants were harmed, and many bugs have been fixed, during the making of this update.
informacje ogólne
wersja 3.3.0 (177)
Data umieszczenia 2019-05-23 15:51
rozmiar 93.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/16 13:09
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |