Piece Out
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Game Piece Out to gra logiczna na android, w której musisz poruszać palcami na zasadzie plam, ale oczywiście z pewnymi cechami, niuansami i komplikacjami. Przygotowaliśmy grę w pracowni Kumobius, z którą znamy się na arcym roku High Risers, która zbliża się do jednego miliona pobrań, które można bezpiecznie nazwać dobrym rezultatem.


Gra zdecydowanie zarekwirowuje wszystkich fanów takich zagadek, ponieważ po raz kolejny proponujemy proste zarządzanie, projektowanie i podejście, które nie odwracają uwagi od głównych zadań, które są wiele, a po nieco trudniejsze, pozostaje zrozumieć, gdzie jest twój limit.

Zasada co się dzieje jest bardzo prosta, Twoim zadaniem jest przeciągnięcie pomarańczowego kwadratu do określonego miejsca na boisku, które za każdym razem stanie się coraz bardziej, jakoś złożoną postacią ze sztywnymi ramkami.

Po prostu przesuń figurkę w odpowiednie miejsce po prostu, po drodze będą przeszkody w postaci innej postaci lub kilku, które mogą być obracane lub poruszane w jednym kierunku. Myśląc o tym, jak radzić sobie z tym, szybko zanurzasz się w proponowany świat i będziesz w stanie uzyskać wiele przyjemności z rozwiązywania tych problemów.

Ogólnie gra jest trudna do wywołania trudna, ponieważ na każdym poziomie masz nieograniczoną liczbę prób, możesz pominąć poziomy na stronie, zawsze możesz anulować ostatni ruch i nie masz ograniczonego czasu na wykonywanie tych zadań. Ponadto, gra ma ogromną liczbę poziomów, które zajmują więcej niż 50 stron! I co najważniejsze, twórcy obiecują wydać nowy poziom każdego dnia, baśń!


Cechy:

  • Proste projektowanie i zarządzanie
  • Zestaw zagadek
  • Każdego dnia nowe puzzle
  • Są wskazówki
  • Złożoność stopniowo wzrasta

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, odłączona od pół dolara.

Konkluzja: nie najtrudniejsza i bardzo przyjemna gra logiczna Piece Out pomoże Ci rozciągnąć mózgi i spędzić czas na wycieczce lub czekając. W ten czy inny sposób deweloperzy dostali godny projekt, który należy wziąć pod uwagę.


Reklama

Pobierz Piece Out 1.2 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor tweaks.
informacje ogólne
wersja 1.2 (11)
Data umieszczenia 2017-08-25 23:35
rozmiar 25.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kumobius na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/26 11:33
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |