Mighty Hero
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Potężny Bohater to kolejny bajgiel w formacie platformy, który opowiada bardzo podstawową historię o tym, jak rycerz udał się, by ocalić księżniczkę, w czym oczywiście mu pomożesz.

Przygotowaliśmy grę w studio Lemon Jam, za którą gra jest daleko od pierwszego, ale nie znalazłem roli-graczy, więc możesz pogratulować im otwarcia gatunku!


Dzięki rozgrywce programiści nie zaczęli się zastanawiać, oferując nam typowy format, który charakteryzuje się grami na platformach mobilnych, a mianowicie zestaw poziomów, które wydłużają się i utrudniają od czasu do czasu, co naturalnie oznacza konieczność pomagania twojemu bohaterowi, co ułatwia doświadczenie otrzymają podczas bitew z potworami i sprzętem, które otrzymasz po ukończeniu poziomów. Ponadto zarobisz złoto, które można wydać na ulepszanie istniejącej broni i zdobycie różnych i całkiem użytecznych treści.

Oprócz trybu, który wymaga przechodzenia poziomów w grze, istnieje również tryb nieskończony, ale można go odblokować dopiero po osiągnięciu znacznego sukcesu w pierwszym trybie. Działka gry na pewno nie jest zaskakująca i prawdopodobnie nawet się nie wyciąga, ale ogromna liczba opcji rozwoju postaci i sprzętu jest wyjątkowo rysowana, zwłaszcza gdy zaczyna się stawać przed prawdziwymi trudnościami i najtrudniejszymi szefami. Ale, najprawdopodobniej, uwolnienie księżniczki jest tego warte!


Cechy:

  • Klasyczna grafika w pikselach
  • Klasyczna fabuła z uratowaniem księżniczki
  • Ponad sto poziomów, z których każda przyniesie coś nowego
  • Dużo niebezpiecznych szefów
  • Tony broni i sprzętu
  • Szerokie możliwości rozwoju twojej postaci

Wady gry:

  • Reklama i darowizny, które nie tracą takich misji.

Najważniejsza linia: aby zadzwonić do gry Inteligentny Mighty Hero nie sprawdza się, będzie to jeszcze większe trudności niż Ci się spodobało, co fani gier klasycznych docenią, dla kogo została stworzona gra.


Reklama

Pobierz Mighty Hero 1.2.0 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
Max Game Level increased to 100.
Max Character Level increased to 200.
Tons of new game contents.
* Snowfield scene
* Glacier Yeti
* Ranged Glacier Yeti
* White Bat
* Snow wolf
* Giant
* 3 types of skeleton soldiers
Max Skill Level increased to 7.
Max Forging Level increased to 16.
50+ New types of equipments to be forged.
Mage can use off-hand items now!
New homepage and village.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (28)
Data umieszczenia 2017-09-15 13:46
rozmiar 39.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/30 12:49
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |