Cień Kurganza
4.8 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Gra Shadow of Kurgansk to działanie zombie dla android, które poinformuje Cię o zanieczyszczonej strefie w pobliżu miasta Kurgan, gdzie na pewno była kolejna katastrofa spowodowana przez człowieka, w wyniku której tysiące ludzi stało się krwiożerkowymi potworami, a ty nadal nie musisz przetrwać!

Przygotował grę w studio Gaijin Distribution KFT z siedzibą w Bułgarii, a jego twórcy zdecydowali się zdobyć punkt kulminacyjny i wreszcie zacząć wydawać gry o zombie, które są zawsze ważne i bez wyjątku!


Gra jest rodzajem piaskownicy i jeśli szczerze przypomina ostatnią część gry Far Cry, ponieważ niemal podoba się rodzinie na pustyni, gdzie spotyka się czasami budynki i podobne struktury, a na początku nie będziecie mieć broni i sprzętu , tylko proste narzędzia, które można "zaroślać" od improwizowanych narzędzi.

Ogólnie rzecz biorąc taki format przetrwania może wydawać się bardzo interesujący, ponieważ tutaj potrzebujesz nie tylko walki z zombie, ale także zebrania wielu przydatnych rzeczy, przechowywania ich i zastanowienia się, gdzie można znaleźć aplikację, ponieważ prawie każda rzecz znaleziona tutaj może i będzie użyteczna Nie jest to zaskakujące, ponieważ format przetrwania tutaj jest podniesiony do niektórych apogeum, gdzie zombie i potwory są tylko dodatkowe, a nie głównym problemem.

Faktycznie prędzej czy później będziesz mógł normalnie ustalić, nawet w takich warunkach, dbając o wszystko, czego potrzebujesz, ale cel gry jest nieco inny - aby znaleźć wyjście z tej strefy i wrócić do domu, a to będzie znacznie trudniejsze.


Cechy:

  • Polowanie i walka z zombie
  • Duży i interesujący świat
  • Zrób broń i schronienie, tylko Ty możesz przetrwać
  • Kilka artefaktów i dziwnych anomalii
  • To przerażające ... to jest straszne tutaj.
  • Każdej nocy świat się zmieni, strzeż się tego ...

Wady gry:

  • Reklama i donat nie ominęły tego świata.

Wynik: jeśli chcesz temat przetrwania na otwartym świecie, a także temat o anomalii i zombie, to gra Shadow of Kurgansk jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, pamiętaj, aby ją pobrać!


Reklama

Pobierz Cień Kurganza 1.3.46 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
release
informacje ogólne
wersja 1.3.46 (37)
Data umieszczenia 2018-05-28 11:46
rozmiar 13.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.79★ 95.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/22 08:53
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |