Mmm Palce 2
2.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Alcatel One Touch Pop 8

Opis:

Gra Mmm Fingers 2 jest kontynuacją arcade dla android, który jest nawet zbyt podobny do ostatniej części, ale dlaczego nie? Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę, że ostatnia część łatwo zyskała ponad 10 milionów pobrań, logiczne jest założenie, że nie warto dokonywać fundamentalnych zmian w już ustalonym projekcie.

Twórcy gry pozostają niezmienione i jest to piękny i gorąco ukochani przez nas studio Noodlecake, znany z ogromnej liczby arcydzieł, których nie wymienimy.


Dla tych, którzy zagrali w pierwszej części - powiem od razu, pobieraj bez myślenia, a potem czekają na nowe potwory, nowe testy i ogólnie rzecz biorąc będą bardzo zabawne. A dla tych, którzy przegapili pierwszą część, to zrozumieć trochę więcej.

Jak już zrozumiano, głównym zadaniem jest chronić palce, co jest raczej oryginalnym podejściem, ponieważ z jednej strony można wymyślić bohatera, który kontrolujesz, ale może cierpieć, jak zwykle, ale jest to, że nie jesteśmy tak często kojarzymy się z bohaterem na ekranie, pytanie zostało radykalnie rozstrzygnięte - nie ma bohatera, to uczucie, że musisz przechodzić przez wszystkie przeszkody! Łatwiej ich skojarzyć z nimi, prawda?

Jednak niebezpieczeństwa dla ciebie tutaj będą luzem, począwszy od pułapek i przeszkód, potykając się, na których z pewnością nie poczujesz bólu, ale krew będzie widziała, widzisz, że ma sens starać się tego uniknąć!


Cechy:

  • Gra nie zmieniła się, ale jest wiele nowych potworów
  • Kilka nowych trybów gry
  • Każdego dnia pojawiają się nowe testy
  • Zaktualizowane tabele z ocenami i osiągnięciami
  • Jak poprzednio, bardzo prosta kontrola
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama

Wynik: Mmm Palce 2 to godna kontynuacja pierwszej części, która zawsze warto zwrócić uwagę na wszystkich, którzy grali już w tej części lub nawet pomijali pierwszą część, a jak zwykle wszystko jest miłe i interesujące.


Reklama

Pobierz Mmm Palce 2 1.1 dla Alcatel One Touch Pop 8

Nowości w tej wersji
The finger munching monsters are back in Mmm Fingers 2!
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1 (44)
Data umieszczenia 2019-01-27 12:00
rozmiar 46.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/24 08:32
Inne gry Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8

Alcatel One Touch Pop 8 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Cortex A7)
Ekran: 8.00", 1280x800
Rozmiary: 122.80 x 209.00 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |